Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyit érne ez reálisan?...

Mennyit érne ez reálisan? Most és kb. október-november körül?

Figyelt kérdés

Xbox One S 500 GB-os lemezmeghajtós, 5 éves a konzol


2 kontollerrel


FIFA 18, FIFA 14, Forza motorsport 6, Minecraft, Minecraft Doungeons, Minecraft Xbox One Edition, Farming Simulator 22, Trackmania, Forza Horizon 3+ Forza Horizon 3 Hot Weels DLC, Forza Horizon 4, Forza Horizon 5 játékkal.


Én kb. 50.000 Ft-ot mondok rá, szerintetek?



2022. dec. 30. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hááát. 500GB az manapság már nagyon kevés, az xbox szoftver rendszer már majdnem föl is zabál annyit. Najó nem, de ilyen 150-200GB-ot foglal el a rendszer. Abból marad 300-350GB ami nem sokra lesz elég. Digitálisan vannak a játékok rajta vagy lemezen? Szerintem ennyi játék nem fog rá férni. Én inkább 1TB-osat vennék.
2022. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hogy van annyi, de én Az S-emet 80000-ért vettem játék nélkül. 50K-t nem érne
2022. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt el akarom adni, vennék helyette Xbox Series S-et. Azért kérdezem.
2022. dec. 30. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt próbáld meg: [link]
2023. jan. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Az új generáció már 2 éves, és ma már az 500GB tényleg édeskevés. Szerintem 30-35 ezer lenne a reális ára. A Series S-sel kapcsolatban, nekem másfél éve van ilyen konzolom, nagyon gyors, halk. Ami csalóka lehet, az az 500GB tárhely, de a játékok 90%-a úgy van optimalizálva, hogy jóval kevesebb tárhely kelljen neki, mint más platformokon.
2023. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!