Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a probléma az XBOX...

Mi lehet a probléma az XBOX Series X konzolom hangjával?

Figyelt kérdés

Nemrégiben vásároltam egy XBOX Series X konzolt. Eleinte nem jelentkezett a probléma, viszont egy hetes használat után valamiért nincs in-game hang. A főmenü hangját hallom, viszont a játékok hangját nem.

Valaki találkozott már ezzel a problémával? Válaszokat köszi előre is.



#Xbox #konzol #Microsoft #Játékkoznol
2023. jan. 4. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdetnek ezt nézd meg: [link]


Véletlenül nem Samsung TVd van? Hallottam róla, hogy pár hónapja Samsung TV tulajoknak van ezzel gondja. Elvileg a TV újraindítása meg kellene, hogy oldja, de nem biztos, hogy nem jön vissza. Ha jól emlékszem a Samsung TVk nem szoktak teljesen lekapcsolni ezért nyomva kell tartanod a kikapcsológombot a távirányítón és úgy lekapcsolni. Két dolog amit olvastam még, hogy próbáld lekapcsolni a HDR módot az Xboxban vagy hogy a Samsung TVkben lehet valami olyasmit állítani a HDMI portra, hogy "Input Signal Plus" (nem tudom a magyar nevét, de hasonlónak kellene lennie). Ezt kapcsold ki.

2023. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy elvileg majd ki lesz javítva egy rendszerfrissítéssel, de ki tudja mikor. Neked tavaly tavasztól volt gondom az LG TVmel, hogy rossz felbontásban indul el a konzol (egy TV ki-be kapcsolás megoldja) és azt vagy hat hónapig tartott mire kijavították. Legalábbis már vagy 3 hónapja nincs gond.
2023. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!