Yettel tv vagy Bober tv?

Figyelt kérdés

Sziasztok, külföldön elek es Apple TV-n keresztül szeretnek magyar adasokat nezni. Eddig ezt a kettö szolgaltatot talaltam. A Bober tv talan valamivel olcsobb.

Valakinek valamelyikkel van tapasztalata?

Köszi elöre is!



2023. jan. 5. 11:07
 1/7 Grund Zalán ***** válasza:
bober tv
2023. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja perdole BOBR!


Ha van olyan ismerosod akivel joban vagy itthon, kerdezd meg nincs e neki Telekom TVGO vagy mi a fenéje, a legtöbb TV elofizetesükhoz ingyen jar és alig használja valaki. Ha nekem lennél a haverom, odaadnám pl…

2023. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Misike21 ***** válasza:

Esetleg még ami megpróbálható az a Sweet tv applikáció le tudod tölteni telefonra is . 4 eszközt enged csatlakozni . első hónap ingyenes utána 1800ft /hó

Csatornák közül van olyan 60 csatorna

2023. jan. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Európában lehet fogni a műholdas adásokat is, Direct One, Digi csatornáit. Annyi hogy fel kell szereltetni egy parabola antennát és a Thor 5/6/7 műhold felé irányítani és akkor nézhető a Digi és a Direct One összes csatornája. Mondjuk ehhez linuxos műholdvevő box kell majd amin Enigma 2 van. És kell valaki aki oscam sort tud szolgáltatni. Én tudok olyat aki havi pár ezerért tud adni egy tv-re oscam sort és több tv-re is tud, olcsón.


Telekom tv go nekem Szlovákiában nem működött, mert egy külföldi országban sem működik. VPN-nel működik talán. Akkor viszont jó választás. Telekom oldalán lehet szerződést kötni, de ezt mind magyar ip címről kell, mondjuk vpn-nel.

2023. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Direct one van iptv lehetősége nekem nagyon bejött
2023. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Direct One-val az a baj, hogy tudomásom szerint csak egy éves hűséggel rendelhető meg, ez nálam kizáró tényező. De ha tévedek, javítsatok ki bátran, ha nem kell hűségidőt aláírni, akkor ki fogom én is próbálni. :)

Én egy szolgáltatóhoz azért vagyok hűséges, mert jó, nem pedig azért, mert szerződéssel köteleznek rá.


A Yettel TV-nek nemrég változtak a feltételei, már csak havidíjas csomagokhoz rendelhető. Sajnos feltöltőkártyásokat kizárták ebből a szolgáltatásból, de remélem változni fog ez a jövőben, mert nekem is csak a TV szolgáltatásra lenne szükségem. Egyébként a leírás alapján nagyon jó, mert hét napig visszanézhetőek a műsorok, és korlátlan műsorrögzítés van benne, ez utóbbi 30 napig nézhető vissza. De, mint írtam, kártyásoknak sajnos nem rendelhető (de amint elérhető lesz, 100%, hogy kipróbálom), viszont addig is van pár alternatíva.


Telekom TV GO: jelenleg 3600 Ft 89 csatorna. Van több csomag is, közöttük egy ingyenes is, ami 6 csatornát tartalmaz. Hűségidő nincs rá, viszont utólagosan számlázza ki a havidíjat. Előny: több csatorna meghatározott műsorai három napig visszanézhetőek. Jelenleg ennek van a legjobb és legkényelmesebben használható felülete (nem véletlenül, több éves fejlesztés áll mögötte). Hátrány: ha nem otthoni TV előfizetés mellé rendeled, csak SD minőségben nézheted, továbbá tartalomtulajdonosi korlátozások miatt nem nézhető minden műsor.


MindigTV GO: másik népszerű TV szolgáltatás, ez prepaid (azaz előre kell fizetni), bár automatikusan levonják a díjat, de bármikor lemondható. 14 csatornát ad ingyen, ha előfizetünk rá, a MAX csomagjuk 4999 Ft havonta, ezért további 64 csatornát adnak az ingyenes 14-en felül (azaz 78 csatorna nézhető vele). Előny: több csatorna HD minőségben is nézhető. A legtöbb műsor 7 napig visszanézhető. Nincsenek benne tartalomtulajdonosi korlátozások (minden elő műsor nézhető rajta). Hátrány: egyes műsoroknál visszanézéskor nem lehet bele tekerni és nem lehet onnan folytatni, ahol abba hagytuk, ezért ha bármi miatt megszakad a lejátszás, előlről kezdi. Itt hozzá tenném, hogy van ahol elérhető a beletekerés.


Itt/Ott TV: itt nagyon sok csomag van, és az alap mellé akár egyenként is válogathatunk csatornákat. A díjat előre kell befizetni (akár hat hónapra előre is megvehetjük), nincsenek automatikus levonások, ha lejár, újra meg kell rendelni. Az egyenként választható csatornák miatt többihez képest sokkal kedvezőbb árban van, főleg ha adott (kedvenc) csatornákat néznénk. Előny: sok adás SD-ben is nézhető. Hátrány: nincs benne visszanézhető műsor, csak élő adások.

2023. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én jelenleg ingyen használom a Bober tv-t mobilon, de csak úgy lehet ha minden nap másik e-mail címet csinálok, és más más kitalált telefonszámot írok be. Az e-mailt ellenőrzik csak, a mobilszámot nem. Igaz elég macerás, de nem használom minden nap, mert annyira nem tudott lekötni, noha elég sok csatorna van, Hbo is, meg néhány film, és sorozat, amit bármikor lehet nézni. Fura, de van néhány olyan film, aminek a minősége kifogásolható, olyan mintha kamerás felvétel lenne. Nekem megfelel, de annak aki fizet érte, az joggal lehet kritikus az ilyen filmekkel kapcsolatban.
febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!