Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem érem el Gta 5-ben a...

Miért nem érem el Gta 5-ben a bizniszemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 napja vettem egy irodát és ma regisztráltam Ceo-nak délellőt. Aztán még játszottam a haverokkal kicsit. Később (1-2 órája) beléptem a játékba egy kicsit foglalkozni a bizniszemmel és oda is mentem a pénzhamisító bizniszemhez amikor nem volt ott az a kicsi kék kőr a földön ami jelzi, hogy betudok menni a pénzhamisítítóba. Ez a felirat volt felülre írva (nem szó szerint ez): Nem tudom addig használni a péznhamisítómat amíg vezérigazgató vagyok. Az nagyon nem lenne jó ah elveszne mivel "majdnem" tele volt a stock (230.000 küröl volt az értéke) Most mit tegyek?

A válaszokat előre is köszönöm!



2023. jan. 9. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Motoros klubba kell regisztrálni ceoval nem működik
2023. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!