Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nemrég elkezdte az autóm,...

Nemrég elkezdte az autóm, hogy szól a zene, és néha elmegy egy kis időre a jobbelső magas hangszóró. Miért?

Figyelt kérdés
Az autó egy Golf 4. Vezetés közben arra lettem figyelmes, hogy a jobb első hangszóróm(magas) elmegy. A mély az nem csak halkabb lesz(nem feltűnően). A rádió és az ajtóban nem tűnik rossznak, bár egy hangyányit a hangszóró oxidált. Az lehetséges, hogy az okozná a problémát? Egy próbát megér, ha lehúzom a csatlakozót és átpróbálom a balelsőbe a kis hangszórót? Előre is köszi a segítséget!

2023. jan. 10. 17:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, hogy felcseréltem a kettő kis csipogót. Sajnos a hangszóró működik. A jobboldal nem kaphat áramot. Akkor a kérdés a következő. Golf 4-ben hol mennek el pontosan vezetékek a jobb első ajtóba?
2023. jan. 11. 15:41
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy sajnos, mert azt könnyebb lecserélni, nem azért, mert örülök neki, hogy rossz. Még mielőtt valaki félreértené a helyzetet.
2023. jan. 11. 15:43
 3/4 Mr. V. ***** válasza:

Valószínűleg az ajtó és a váz közötti mozgó kábel törhetett el, vagy már csak pár szál érintkezik.

Mivel a magas és a mély is egyazon ajtóban van, csak a mélytől kell 2 szálat húznod a magasig (fél méter max) és meg van oldva.


Biztos, hogy halkabb a mély is? Nem csak halkabbnak érzed, mert hiányzik a magas?

Magasat nem vezetékelnek külön, tehát mindenképpen az ajtóban a 2 hangszóró közötti kábellel lehez valami, ha a mély szól rendesen.

2023. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, végül úgy oldottam meg, hogy újra lett vezetékelve az összes hangszóró, valamint kaptak erősebb, újabb hangszórókat. Próbáltam kicserélni a vezetékeket is először, de ugyanúgy szarakodott a jobb első.

Egyszerűbb volt újat behúzni.

2023. márc. 15. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!