Milyen tabletet ajánlotok játszani?

Figyelt kérdés
Pubg mobile az egyedüli játék amit játszom, de a mostani tabletem nem igazán bírja, kb 2 15 perces játék után 80%-ról 20%-on van és kicsit megelegszik is, több játékba ez mellett meg szerintem belehalna. Törött is úgyhogy le akarom váltani a közeljövőben, árhatár 300 000 Ft és legyen hozzá toll, billentyűzet és egér is. Laptopot nem szeretnék, mielőtt bárki azzal jönne, hogy ennyiből vehetnék azt. Ezen kívül csak wattpadra írnák rajta és esetleg genshineznék.

2023. jan. 10. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Egeret tablethez nem szoktak adni, de az talán nem jelentős tétel. Csak adatok alapján...

[link]

2023. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez: [link]
2023. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy lehessen hozzá vásárolni, ha szükséges, legyen kompatibilis vagy nem is tudom hogy fejezzem ki. És köszönöm a válaszokat!
2023. jan. 10. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Kompatibilitás szempontjából csak a toll kérdéses, azt kevés modell támogatja, billentyűzet és egér gyakorlatilag bármelyikkel használható (főleg Bluetooth). Erős még a Samsung Galaxy Tab (sima) S8 is a Lenovók mellett, és 300e Ft alatt.
2023. jan. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"és esetleg genshineznék."

kínia mese csöcsök

2023. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!