Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért csatlakozik le az Xbox...

Miért csatlakozik le az Xbox One S kontroller a PC-ről?

Figyelt kérdés

3év után meghalt a régi one S kontrollerem ezért vettem egy újat de valamiért amikor USB portba becsatlakoztatom akkor egy pár másodperc múlva nem müködik a kontroller tehát in-game csak billentyűzet + egér müködik.


Ezt azért nem értem mert meddig a régi kontrollereim mindig így kábelesen müködtek de ez most valamiért nem akarja az igazságot. Nem kapcsol ki csak akármit nyomok rajta nem reagál rá a játék.


Ötletek?



2023. jan. 10. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoftverfrissítés?
2023. jan. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A régi kontroller fájlokat kitörölted? Azok szoktak bezavarni. Nekem multkor emiatt ki is fagyogatott az nfs amint lenyomtam egy gombot a kontrolleren.
2023. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eszköz kezelőben kell kitörölni?
2023. jan. 11. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Mentési fájlok közelében lesz, valahol a felhasználói mappában. Általában dokumentumokban vagy appdata > local és a kérdéses játék mappáján belül.

Egy pár kb-s fájlról lehet szó :)

2023. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!