Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan hely ahol ki lehet...

Van olyan hely ahol ki lehet próbálni a soundbarokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egyet, van pár ami közül nem tudok választani. Meg úgy, hogy nem hallottam, nem akarom megvenni.

Voltam a media marktba, de azonkívül, hogy szanaszét voltak kirakva, nem egy helyen voltak, csak simogatni lehetett, mást nem.

Az más kérdés, hogy árban 1-2 kivétellel itt a legdrágábbak, de nyilván megnézni meg lehetett volna.



2023. jan. 12. 18:24
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
Kérdezted? Nyilván minden üzlet más-más üzletpolitikával működik de pl nálunk a Médiások készségesek ezen a téren, nekem segítettek és mindent megnézhettem, meghallgathattam. Azt is megengedték, sőt ők ajánlották fel, hogy vihetek saját felvételeket is a próbához (pl DVD-CD-stb lemez). Én sem vásárolnék próba nélkül, hacsak nem ismerem a terméket de még azokat is jobb helyben kipróbálni mint otthon bosszankodni, hogy nem jó valami.
2023. jan. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
Amúgy érdemes figyelni, mert jó akcióik és kiárusításaik vannak nemrég fél áron vettem náluk TV-t.
2023. jan. 13. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megrendelés a legolcsóbbat ami tetszik. Kipróbálod otthon, ha nem az igazi 14 napon belül visszaviszed. És egyél drágábbat kész helyette.
2023. jan. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!