Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha a Playstation 5 konzolomat...

Ha a Playstation 5 konzolomat WS-116367 hibakóddal véglegesen felfüggesztették indok nélkül, mi a teendőm? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Azzal a problémával szembesültem, hogy a Playstation 5 konzolomat WS-116367-4 hibakóddal véglegesen felfüggesztették. A legsúlyosabb büntetést kaptam, az eszközt és a fiókot is bannolták. Az eszközön más fiókba sem tudok belépni az eszközön. Bár az okát nem tudom. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ők sem tudták megmondani az okát, csak tovább küldték a problémát a technikusoknak. Azóta sem kaptam visszajelzést. Valaki találkozott már ezzel a hibával? Amennyiben igen, mennyi idő volt míg feloldották, megoldották a helyzetet? Vagy esetleg volt olyan, aki fellebbezett a tiltás miatt, de nem fogadták el?

2023. jan. 15. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, megoldódott?


Csak azért kérdezem, mert én is nézegettem a konzolokat, de most elbizonytalanodtam... Létezik, hogy megveszem kb. 250.000,- Ft-ért, és le lesz tiltva, magyarul semmire soha nem lehet használni? :o


Ezt komolyan nem is értem.

2023. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos azóta is húzódik az ügy. A magyarországi ügyfélszolgálat segítsége egyenlő a nullával. Még arra sem kaptam választ, hogy mi az indok arra, hogy a legsúlyosabb büntetést kaptam, minden tájékoztatás és figyelmeztetés nélkül! Ennek ellenére a különböző reklámanyagaik azóta is folyamatosan jönnek emailben!

Ráadásul egy éves előfizetésem van kifizetve, több játékot is megvásároltam tőlük, ami így használhatatlan lett. De természetesen a pénzt nem kaptam vissza!

Most ott tart az ügy, hogy a fogyasztóvédelem segítségét kértem. Ők segítettek abban, hogy az Európai Fogyasztói Központnak írjak. Na ez a szerv az, akik tényleg mindenben készségesen segítenek!

Mindenesetre nagyon elgondolkodtató, hogy egy augusztusban megvásárolt eszközt használhatatlanná tettek figyelmeztetés nélkül. És emellett nem is beszélve az egyéb költségekről (pl.: előfizetés).

2023. febr. 27. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!