Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen smart-tv érdemes venni...

Milyen smart-tv érdemes venni netezésre filmezésre, illetve wifi szempontjából mennyire ideális ha jó a hálózat nem laggol a net a tv-n vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

2023. jan. 20. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jársz, ha veszel egy nem okos tv-t, és hozzá veszel egy tv okosítót, nem tudom, valami Xiaomit, vagy egy jó kis Apple tv-t.

Azért, mert az okos tv-k szarok, főleg az olcsó kategória. A szüleimnek van két smart tv-jük, egy noname androidos készülék a nappaliban, ami tetű lassú, valami 70-80-ért vették, és a hálószobában egy LG, ami szintén tetű lassú, szintén valami 120-ért vették. Az LG alapból kábelen kapta a netet, de az Androidos tv-t kipróbáltuk wifiről. Na az egy rémálom volt. Csak abban az esetben volt hajlandóó működni, ha nagyon közel volt hozzá a netet sugárzó eszköz. Raktam rá nekik kábeles netet, és így már megy, de hardverileg borzalmas mind a kettő. Viszont amire nekik kell, Netflix, YouTube, Google, arra mind a két készülék jó, mert ahhoz, hogy ezek az appok ne menjenek akár egy gyenge tv-n is, már kreativitás kell a gyártótól! :D


De ha mégis ragaszkodsz az okos tv-hez, akkor sajnos muszáj a zsebedbe nyúlni kicsit méjebben (300-ig ne válassz okos, de főleg androidos tv-t, mert megbánod, pláne ha netezni is szeretnél rajta!). De mondom, a tv okosítók erősebb hardverekkel vannak felszerelve, mint az olcsóbb okos tv-k.

2023. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
okés köszi
2023. jan. 20. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!