Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik az a régebbi (olcsóbb,...

Melyik az a régebbi (olcsóbb, nem 100.000 Ft-os tétel) IPad, ami viszi a Netflixet, youtube-ot, nem lassú és azt mondod, hogy 2023-ban is használni tudod?

Figyelt kérdés

A lányomnak vennék használtan, de nem ismerem ezeket, úgyhogy légyszíves világosítsatok már fel, hogy melyiket érné meg megvenni?

Tőlem lehet IPad air, mini, vagy sima is...



2023. jan. 28. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ragaszkodsz az ipadhez akkor itt van egy androidos tablet újonann ami teljesen jó a célra.
2023. jan. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen? Írsz privát? Köszönöm!
2023. jan. 29. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a xiaomi redmi padre gondolok például [link]


és itt van hozzá egy teszt:

https://www.youtube.com/watch?v=VOXDVtMW8uQ

2023. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Samsung A8 tabletem van a Mediában 90 ezer volt újonnan. Egyelőre elégedett vagyok vele. Nyilván lehet ennél nagyobb tudásút is venni két, háromszor annyiért. De ez is akadozás nélkül visz mindent, amire szükségem van. Inkább vettem újonnan egy ikyet, mert használt műszaki cikkben már koppantam korábban. 100 ezer forintom bánta, hogy használt mobilt vettem és 3 hónapig bírta.
2023. febr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Ja te Ipadben gondolkodsz, akkor bocsi. Ipadem is volt már, de nekem zavaró, hogy nem tudok pl zenét letölteni, mert még azt is tiltja a rendszer.
2023. febr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm, nem tudom, miért pontoztak le.. Legszivesebben én is androidot vennék neki, nekem nem áll az Apple termékekre a kezem, de a lányom nagyon szereti... :( Úgyhogy ezzel szeretném meglepni. 😃
2023. febr. 18. 17:23
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem azért pontoztak le mert amúgy lehet rá zenét letölteni
2023. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!