Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps4 pro tisztításba és pasztáz...

Lacy8606 kérdése:

Ps4 pro tisztításba és pasztázásba kezdtem, sikerült is,de viszont nem kapcsolt be utána.csak kéken világít.Rá dugtam pc-re a winchestert,de még fel sem ismeri.mi lehet a gond? esetleg meghalt a winchester végleg?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 12:16
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
49%
statikusan kisutotted, jo ha mast nem
2023. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor első körben,egy új winchester beszerzésével kell kezdeni?
2023. febr. 4. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A winyó nem nyírja ki az alaplapot, de valószínűleg olyan hibát vétettél a szétszedéskor ami betett neki, pl legyalultál valami SMD alkatrészt, vagy paszta olyan helyre jutott ahova nem kellett volna. Ez a srác rengeteg ilyen pasztázási malórben tönkrevágott videókártyát javít. Tudom, hogy nem PS4, de a lényeg ugyanaz.

Pl

https://www.youtube.com/watch?v=zyV6S0lVPQE

https://www.youtube.com/watch?v=ppcmBWYcBzs

2023. febr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,ez előtt hivatalos Sony szervizben volt tisztítatva meg paszta.most ahogy szét szedtem szinte úszott a paszta körülötte mindenhol.pasztáztam már pc-t, videokártyát is, ezeknél se volt hiba.szerintem ennél sem.de aztán ki tudja lehetséges. Én ezért is csak a winchesterre gondoltam,mivel a pc fel sem ismeri.vagy ez nem lényeges? gondoltam végig futtatok rajta egy töredezetség mentesítést.Biosba írja Thosiba meghajtó,de semmi más programmal nem tudom megkerestetni a winyót
2023. febr. 4. 13:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod hogy mi az ha statikusan kisütöd? A tested fel van töltődve a műszálas ruhádtól, vagy szőnyegtől amin csoszogsz. Majd szétszeded és kézzel belenyúlsz úgy hogy a csuklód nincs leföldelve. Több ezer volt van rajtad mikor áthúz az ív és kampec a FET-eknek. Ezért nem szabad pasztázni öcsi, egyébként sem szükséges csak portalanítani. A pasztának nem lehet baja ha megszárad se.
2023. ápr. 10. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!