Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox Series S tápkábelét...

Xbox Series S tápkábelét összekevertem a PS2-jével és most nem tudom melyik melyiké?

Figyelt kérdés
Sajnos kinézetre szinte egyformák, mindkettő olyan szabványos "magnó zsinór". Tudóm én hibáztam, hogy nem különítettem el jobban őket, de sajnos siettem és így jártam. Elromolhat elvileg az xbox, ha véletlenül nem a sajátját dugom bele és úgy használom?

2023. febr. 6. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ha belemegy, akkor nem fogja kisütni.
2023. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szabvány kábel.
2023. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnyugodtam kicsit. Az előbb megnéztem a VR-osok unboxing videóját és ott mondták, hogy 1,5 méteres a kábel amit adnak hozzá, az lesz a gond, ha mindkettő pont ugyanakkora..
2023. febr. 6. 12:45
 4/10 anonim válasza:
Tessék?
2023. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Vagyis gond nem lesz abból se, csak nem fogom tudni továbbra sem, hogy melyik kábel melyiké gyárilag, de ha a használatban nem okoz gondot, akkor lényegtelen.:)
2023. febr. 6. 12:52
 6/10 anonim válasza:
Érti valaki mivan?
2023. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
A VR-osok elég sokat beszélnek feleslegesen, elég csak minden 3. szavukra odafigyelni, és úgy meglesz a lényeg is.
2023. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1 milyen HDMI kábelt használ, csak bele illjen
2023. febr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: nem volt szó HDMI kábelről.
2023. febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek a tápkábelek szabványosak, dugó direkt olyan hogy ha belemegy a foglalatba akkor elbírja. Rengeteg elektronikai terméknek ugyanez a kábele. HDMI már számítana, mert egy régi kábel ugyan működik és kárt nem csinál, de sokkal rosszabb képet adna.
2023. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!