Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox One-n a gyorsítótárat...

Xbox One-n a gyorsítótárat hogy(an) kell törölni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 10. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Beírtad volna a google-ba választ kaptál volna rá...


Válaszd a System (Rendszer) lehetőséget. Koppints a Formatting Options (Formázási lehetőségek) pontra. Válaszd a Clear cache (Gyorsítótár ürítése) opciót. Válaszd ki a felhasználót, akinek ki szeretnéd üríteni a gyorsítótárát, majd kövesd a képernyőn megjelenő utasításoka

2023. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rákerestem, megcsináltam, nem történt semmi sem az ujiverzumban.
2023. febr. 10. 19:14
 3/7 A kérdező kommentje:
*univerzum
2023. febr. 10. 19:15
 4/7 A kérdező kommentje:
És nincs olyan opció hogy "Formázási Lehetőségek". Nem tudom te honnan szedted ezt
2023. febr. 10. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az a leírás az Xbox 360hoz van. Ott volt értelme mert az apró frissítések nem látszottak fizikailag a HDDn és így lehetett őket törölni. Viszont Xbox Oneon semmi ilyesmi nincs és értelmét sem látom miért kellene ilyet tenned.
2023. febr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor itt miért írja a rockstar oldalán? [link]
2023. febr. 16. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Amit ott írnak az a memóriát üríti ki. Xbox 360 esetén volt egy konkrét fizikai tár a tárhelyen ami megmaradt akkor is ha lekapcsoltad a gépet.

Ez kb megfelel annak, hogy "Próbálta kikapcsolni- bekapcsolni?" ha bármilyen elektronikai eszközzel bármi gond van. Azért javasolják, hogy kihúzd, mert ezek a konzolok egyrészt lehetnek alvó módban is tehát a kikapcsolás nem üríti a memóriát sose, másrészt pedig van, hogy még hosszú percekig nem is kapcsolnak le semennyire hanem szöszmötölnek rendszerfeladatokkal. Ha kihúzod akkor tuti megszakítod az áramot és elmegy ami memóriában van.

2023. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!