Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van ennyire sok ilyen...

Miért van ennyire sok ilyen bejegyzés különféle csoportokban?

Figyelt kérdés

Újabban szinte minden 3. bejegyzés arról szól azokban a Facebook csoportokban, amikben benne vagyok, hogy "írj egy ament és..."

Egyáltalán nem vagyok keresztény ellenes, viszont számomra nagyon zavaró, hogy az adok veszek csoportokban lévő posztok nagyrésze ebből áll.



2023. febr. 28. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Én is sok adok-veszek csoportban benne vagyok, de nem látok ilyet. A "nem tudok mit enni léccii segíccsetek" "9hós terhes vok és most jöttem rá h kéne vmit összetarhálnom a gyereknek, mert 1 pelenkát se tudok venni léccccike segíjjetek" kiírásokat látom naponta 10x.
2023. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagyok ilyen csoportokban, de "áment adni valamire" nem vallásos dolog, ez szimplán egy kifejezés, és azt jelenti, hogy támogatja valaki az ötletet, egyetért vele, "áldását adja rá":)
2023. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Ámen!
2023. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Hányinger szinten van már és nem csak a csoportok. Sok oldal is nyom ilyeneket és van ismerős, aki hozzájuk szól. Nem egy van sajnos, nincs megoldás, hogy csak ezt azt tiltsam sajna....

"Írj amen-t, hogy a kisbaba meggyógyuljon Isten keze által"..


'nyjap..áját 😡

2023. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
27%
Mert hazánkban a vallásosság nagyon fontos.
2023. márc. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2 az ámen kifejezést alapból inkább a vallásban használják. És amikor ott van egy szűz Máriás kép is, akkor azért eléggé egyértelmű.



5 de attól még nem kéne bele vonni ehy olyan csoportba, amihez köze nincsen.

2023. márc. 1. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!