Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one S készüléken,kitőrölt...

Xbox one S készüléken,kitőröltem mindent,ugy értem ,hogy nincs operácios rendszer sem,. És nem tudom vissza tenni sehogy,off line frissítéssel probáltam ,amit az xbox oldalon lehetett letőlteni,miért nem jo?

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert hülye vagy hozzá, mint a nyelvtanhoz.
2023. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a rákot csináltál vele?
2023. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy töröltél ki mindent?
2023. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsit utána néztem az interneten, hogy hogyan lehet letörölni az operációsrendszert az Xbox-ról. Hétköznapi felhasználó nem tudná letörölni, maximum gyárivisszaállítást lehet rajta csinálni.

El sem tudom képzelni, hogyan sikerült letörölnöd az operációsrendszert?

Ritka nagy marha vagy!

2023. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán ez segíteni fog, ez a weboldal.


[link]


Nekem van itthon egy Xbox series x , és átnéztem a beállításokat, de nem találtam rajta olyant, hogy teljes operációsrendszer törlése.

Nem tudom hogyan sikerült ezt neked megoldani, de nem is értem, hogy miért akarná bárki is törölni mindent a konzolról, hogy utána se kép, se hang.

Biztos vagyok abban, hogy a teljes törlés elött, maga a rendszer rákérdezett arra, hogy törölni szeretnél-e mindent. Erre már külön kódokat kellett volna megadnod, és te ezeket nem vetted észre?!

2023. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod törölni az oprendszert csak ha kiveszed a meghajtót és leformázod PCn. Amit tudsz az "resetelni" vagy visszaállítani a konzolt, tehát letörölni mindent mintha most vetted volna ki a dobozból (bár a konzolfrissítések megmaradnak). Netkapcsolat esetén vissza kellene tudnod állítani a dolgokat vagy amit a felettem lévő linkelt, USBre letölteni PCn és onnan befrissíteni.
2023. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!