Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan válasszak fülhallgatót...

Kedd99 kérdése:

Hogyan válasszak fülhallgatót zenehallgatásra ?

Figyelt kérdés
Néztem ilyen top 5 top10es listákat olvasgattam paramétereket de ami miatt bizonytalan vagyok az az hogy minden termékhez lehet írni véleményt. Sok olyan fülhallgatóval találkoztam amit a legjobbnak írtak vagy nagyon jónak de mégis nagyon sok negatív kommentet vagy videot is találtam róluk. Mi alapján kéne döntést hoznom esetleg nektek van valami tapasztalatok a következö fülhallgatókkal ? vagy tudtok ajánlani ? A lényeg hogy vezetékes legyen 3.5 jack csatlakozoval.

2023. márc. 19. 10:15
A kérdező szavazást indított:
sennheiser cx300s
sony mdr-xb55ap
JBL Tune 110
JBL Tune 210
7 szavazat
 1/1 hellsing71 ***** válasza:

Az újságcikkek és tesztek ugyanolyan szubjektívek, mint az, hogy kinek a mamája főz a legjobban. A választásban a legnagyobb segítség, ha el tudsz menni egy hifi boltba vagy nagy elektronikai üzletbe, és kipróbálsz néhányat.


Van Sennheiser fülbe dugós CX6.00bt, over-ear (fülön fekvő) 450bt és cirkumaurális (fül körül felfekvő) vezetékes HD 600 fejhallgatóm, és mindegyik nagyon bevált, a márkát csak ajánlani tudom.

2023. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!