Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket érdemesebb megvenni...

Melyiket érdemesebb megvenni árérték arányban?

Figyelt kérdés
Xbox Series S illetve Xbox Series X, jelenleg egy Xbox One S-em van, idén tervezem lecserélni. A Series S-nek nagyon vonzó ára van, de nem tudom, hogy megéri azt a plusz teljesítményt, a plusz tárhelyet a Series X. A jövőben inkább digitális játékokat tervezek venni, tehát az sem fontos hogy legyen-e meghajtója. (Más konzolban nem gondolkozom, illetve PC-ben sem)

2023. márc. 20. 12:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és egy 4K-s TV-n lenne inkább használva, ami 60 hz-et tud
2023. márc. 20. 12:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Hat nekem s-em van de nem 4ks tv-n igy nem zavar a kissebb felbontas. Ez toled fugg igazan ha maximalista vagy akkor egyertelmuen az x re kell menned, ha fontos a penz akkor s.
2023. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2023. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 NTBS ***** válasza:
Ha van pénzed rá akkor X.
2023. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én láttam sok videót erről kapcsolatban, de igazából annyira nem különbséget nem láttam, lehet a kamera nem adja vissza ugyan azt
2023. márc. 20. 17:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Videon nem tudod megmondani a felbontas kulonbsegetezeloben latvanyos
2023. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak videón kívül nem tudom máshol megnézni, amúgy szerintem megvan melyik lesz. Köszi mindenkinek 🖐️
2023. márc. 20. 20:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a grafikában jobb, hanem több FPS-t tud és/vagy magasabb felbontáson. Jövőállóság szempontjából lényeges szerintem.
2023. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem jobban megéri szerintem a Series S, mivel a One S is teljesen jó volt nekem, csak hát már van olyan új játék, ami nem elérhető rá.
2023. márc. 20. 20:54
 10/11 anonim ***** válasza:

#3 és #8 voltam,


FullHD elég szerintem még ma is, főleg tévéről. Én is úgy tolom. Csak sajnos csodák nincsenek, inkább az alacsonyabb felbontásról felskálázott képet fogják eladni FHD-ként.


A hardver szerintem abszolút reális áron fut, csak éppen nem annyira jövőálló. Meg az az 500GB mennyi? 5-6 AAA játék ráfér talán

2023. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!