Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha kb 2 méterről nézek egy...

Ha kb 2 méterről nézek egy 164 cm-es 4k-s TV-n HD vagy Full HD tartalmakat élvezhető lesz a kép a minősége?

Figyelt kérdés

Konkrétan erről a TV-ről van szó:


[link]


Többnyire PS4 Slim-hez használnám, meg néha rendes TV adást nézni.



2023. márc. 21. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Kellemetlen lesz, nagyon.
2023. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Próbáltam egyszer filmet nézni, ilyen közelről.

A probléma, hogy az embernek tekergetni kell a nyakát, ha szeretné nyomon követni az eseményeket és látványokat.

Ezért jobb távolról. Úgy csak a szemed jár, nem a nyakad.

2023. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen távolság lenne az ideális? Érdemesebb lenne inkább egy 55 colos TV-t venni?
2023. márc. 21. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Játékhoz már túl nagy egy 60-as tévé. 50 vagy 55-ös ideálisabb. Azok már olyan 2-2,5 méterről élvezhetőek.
2023. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A minőség miatt jobb játékhoz vagy a fejforgatás miatt?
2023. márc. 21. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A mérete miatt. A játékokhoz közel kell ülni, ahhoz meg a benga TV-k nem jók. Ezeket arra jó venni, ha van egy nagy nappalid és akkor mondjuk moziestéket tartotok az asszonnyal meg a gyerekekkel. Nem PS-re.
2023. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kb 3 a szorzó amivel a képátlót kell megszorozni az ideális távolsághoz
2023. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tegnap megvettem a TV-t, végül az 55 colost választottam. Tényleg jó, hogy nem a nagyobbat vettem, azért már itt is kijön, hogy a PS4 már nem egy mai darab, a PS3-at még ki sem mertem próbálni. :D Filmezni viszont jó lesz.


Köszi a választ mindenkinek!

2023. márc. 25. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!