Mi lehet a probléma a LG 42LF652V készülékkel?

Figyelt kérdés
A szoftver a legfrissebb, Version 04.06.75, a Youtube szintén. Elindítom az egyik videót problémamentesen megy. Aztán megállítom, elindítok egy másikat és időnként egyszerűen megáll. Látszik a folyamat (idő) jelző csúszka és alul a kis videókép keretek. Azonban az egész fekete és ezek pedig fehérek, szürkék. A böngésző sem működik megfelelően. Népszerű oldalakt behoz problémamentesen (pl Index, Telex, Origo stb, de egy Speedtest nem jön be. Valamilyen szinten betölti, de nem jelenik meg a GO felirat el sem tudom indítani a mérést. Próbáltam kábelesen és wifi-n is, mindkettőn hasonló volt a jelenség. Nem tudom ez gyakori-e más régebbi LG tévéknél avagy sem, mivel 2022-es a szoftvere annyira réginek nem mondanám.

2023. márc. 22. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De az egy 2015-ös tv. Az akkori technikával. Nem tud már megbírkózni a mai weboldalakkal, alkalmazásokkal.
2023. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, hogy régi. De akkor maximum lassabban kellene átváltania a következő videóra nem? Viszont teljesen megáll általában és nem történik semmi. Úgy emlékszem a kezdetektől ezt csinálta a Youtube videóknál. Van értelme bármivel is próbálkozni? Valami ötlet?
2023. márc. 22. 20:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem fogsz tudni a tv-vel semmit csinálni, ennyit tud. Pár éve odaadtam anyámnak. Egy megoldás van, mert amúgy jó tv, szép képe van, hogy veszel egy tv boxot. Arról indítod a youtube-t, egyebeket. Azok gond nélkül megbírkóznak vele, a tv-nek csak a képet kell megjelenítenie.
2023. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem csak hogy 8 éves, de egy alsókategóriás - 100ezres olcsó készülék. Ez ennyit tud.

Vegyél valami tv okosítót.

2023. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a tipus van, ugyanezt csinálja..Youtube rajta sokszor az örületbe kerget
2023. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5: Kíváncsi lennék a következőkre:


1, Wifi-n vagy kábelen használod? Mindkét módon ugyanezt csinálja?

2, Mi a szoftvered verziója?

3, Bekapcsolás után, neked sem reagál egyből a kezdőlap gombra, hosszabb idő alatt tölti be?

4, Böngészőben kérlek menj már a speedtest.net-re, hogy neked lefut-e tudsz e tesztet csinálni.

2023. márc. 24. 09:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Értsétek már meg hogy ez egy olcsó készülék ami ennyit tud!
2023. márc. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7: Nyugi, értjük. Most már csak a szarral gurigázunk!
2023. márc. 24. 13:50
 9/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, Wifin lóg, bekapcsolás után nekem mindig is várni kelett.. szoftverzió szerintem ugyanez, de holnap megnézem, meg a böngészőt is (bár azt sose használtam, csak dísznek van rajta)
2023. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megneztem ugyanez a verziom mint neked, speedtest.net csak egy fekete oldal aztán annyi.. mondjuk ezen nem is csodálkozom, ez egy alap böngésző, kb csak szöveges oldalak megjelnetesre van
2023. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!