Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bluetooth fülhallgatóban van GPS?

Bluetooth fülhallgatóban van GPS?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 23. 12:15
1 2
 1/13 Szirty ***** válasza:
76%
Miért lenne?
2023. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert olyat is halottam, hogy van benne, meg olyat is, hogy nincs benne.
2023. ápr. 23. 12:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A vajban van kolbász ?
2023. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem jellemzö. Keresgéltem egy-két percet az interneten és egyet sem találtam.


Elvileg lehetne benne, de magában a gps-el nem sokra mész.


Ha arra akarod használni, hogy kiderítsd, hogy hol van, ha elhagyod vagy ellopják, akkor nem elég bele a gps, kell bele valami kommunikációs modul is, hogy "haza tudjon szólni", hogy hol van. Erre ráadásul egy wifi modul valószínüleg nem is elég, mert mindenhol zárt wifik vannak, amire nem fog tudni magától felcsatlakozni. Egy GSM modul kéne bele, abba meg SIM kártya + valamilyen elöfizetés.

2023. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Szirty ***** válasza:
100%

"Mert olyat is halottam, hogy van benne"


Én meg olyat "hallottam" hogy van ingyen energia, meg örökmozgó.

Még videók tömkelege is van ezekről a neten.

2023. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincs benne.
2023. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi lenne, ha lenne benne?
2023. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Nincs hát.
2023. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Az Apple Airpods szériéban nincs GPS. De viszont az Apple Iphoneban van egy lokátor nevű szoftver, amellyel az Airpods vagyis fülhallgató utolsó bekapcsolt helyszínét meg tudja mutatni körülbelül 50 méteres pontossággal. Ez saját tapasztalat. Tehát az Apple iPhone nem csak a telefont, de a bluetooth alapú Airpods fülhallgató helyszínét is ismeri. Ez köz ismert tény. Tehát ez azt jelenti hogy be lehet egy Apple bluetooth alapú fülhallgatót vagyis Airpodst mérni. Ezek után mindenki döntse el maga van-e, vagy nincs GPS helyzet meghatározó egy bluetooth fülhallgatóban.
2023. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

#9: az utolsó GPS lokációt tudja a telefon, ahol még kapcsolatban volt az airpodsal.

Amúgy meg van a másik szolgáltatás, amikor a többi iPhone listázza ki bluetoothon és azoknak a telefonoknak a GPS lokációját kapod te meg. De ez csak 13-as iOS felett működik.

2023. ápr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!