Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen vezetéknélküli fülhallg...

Milyen vezetéknélküli fülhallgatót ajánlottok kb 30-40 ezer ft-ig? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 24. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Mi párommal JBL-t szoktuk szeretni, mert ár-érték arányban egészen jó kis füleseket gyártanak.

Amik nálunk vannak:

- Nekem van egy JBL E25BT (kb. 10ezer Ft) ezt csak félig nevezném vezeték nélkülinek, mert ugyan bluetooth-os, de van egy csinórja a nyakam mögött, nekem ez sporthoz jobb, mert a súly nem magában a két kicsi fülesben van, hanem hátul a csiptetős részben, ergo nem esik ki a fülemből minden mozdulatnál :)

- A másik, amim van az JBL Free X (kb. 30ezer Ft), ezt csak azért említem meg, nem ajánlom, nehéz, és a kialakítása valamiért olyan, hogy gyakorlatilag kibillen a fülemből.

- Neki van egy JBL Tune 125 (kb. 25ezer Ft), na ez is az a tipikus bluetooth füles, a kis töltő tokjával meg minden, ezt egyébként én is jobban szeretem, nem esik ki, ha tönkre megy a Free, ilyenre fogom cserélni.

Emellet bluetooth fejhallgatóm is JBL, aktív zajszűrős, de gondolom téged most kifejezetten a fülbe dugós cucc érdekel.

Sok sikert!

2023. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem a sennheiser nagyon bevált. :)
2023. ápr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megnézem őket ,estleg xiaomi redmi buds ,4 pro ,valakinek?
2023. ápr. 24. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Xiaomi jó választás, nem lesz azzal gond és jó ár/értéket képviselnek.
2023. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!