Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülhallgatót érdemes...

Milyen fülhallgatót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Korábban honor choice(?) típusú vezeték nélküli fülesem volt, de úgy néz ki, hogy elhagytam.

2 bajom volt vele, hogy a hangzása nem volt olyan élénk és a jobb oldali előszeretettel csúszott ki a fülemből.


Most elsősorban max 20 ezerért(nagyon max 30 is belefér) keresném az utódját, ami nem rendelkezik ezekkel a rossz tulajdonságokkal.


2023. ápr. 28. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is erre keresem a választ:D
2023. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahj 😩 részvétem
2023. ápr. 28. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
JBL tune 230nc, jelenleg ezen gondolkodom
2023. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyűjts még hozzá 20-at 50 fele már igazán jó fülesek vannak. Nekem egy 80 ezres fület befedő Sony-m van és 3 éve gond nélkül megy.
2023. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Annyit sajnálok rá.

Amúgy ritkán hagyom el a cuccaim és ha egy 50+ ezres kütyüt elhagynék véletlenül azért az fájna.

Ez a honoros is tette a dolgát 2,5 éven keresztül.

2023. ápr. 29. 10:06
 6/6 A kérdező kommentje:

Ráböktem egyre a média markt kínálatából. Jbl tune 130nc tws típust választottam.


Én a közepes méretű fülharanggal elvagyok, ebben a többit mondjuk nem próbáltam. Kényelmes, alig észrevehető a viselete, és kutyasetaltatas kozben is a helyén maradt.

A hangok szépek és tiszták.


Első blikkre jó vétel volt.

2023. máj. 3. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!