Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fülhallgató lenne a...

Melyik fülhallgató lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Számítógéphez szeretném. Legyen jó a basszus és hangos legyen. Jelenleg a 10e ft-os apple 3.5 jackes fülest használom, nem rossz hangra stb, de kevés a basszus, és nagyon sok probléma van vele, naponta kell tisztítani különben használhatatlan. Hiába vettem már a 2.-at fél év alatt.
2023. ápr. 30. 19:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Logitech G333 amin eddig gondolkodom. Ha esetleg van valakinek és írna róla véleményt azt is megköszönöm! :)
2023. ápr. 30. 19:53
 2/9 Roland7 válasza:
43%
baj, ha vezeték nélküli? mert akkor ajánlom a JBL Wave 200-at! annak nagyon jó basszusa van, és meg fogsz vele elégedni,, csak drága sajnos!
2023. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Fejhallgatóval pedig a baj az, hogy...?
2023. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Roland7 válasza:
43%
1:az füllhalgató 2:pedig hogy amit te kinéztél az is fülhallgató szóval nem tudom miről beszélsz de mind1🤣 (ha meg fejhallgatot akarsz amit nem kell annyit tisztogatni akkor meg 10-15k-ert ajanlom a vezetek nelkuli JBL tune 510 bt-t annak olyan basszusa van hogy leesik a fejed! Azt garantálom!!!!
2023. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

"annak olyan basszusa van hogy leesik a fejed"


Magyarul hitvány fos hangja van. Miért kell szart ajánlani?

2023. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Legújabb Airpods-ot használok, és az előfizetős appban van olyan opció hogy több basszus, és még úgyis gyér. Nem tudom, megveszem a g333-at aztán meglátom.
2023. ápr. 30. 20:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért pont fülhallgató? Fejhallgató géphez sokkal jobb és a hangzás is szebb. Egyébként Sennheisert ajánlom, ők nagyon jó minőségű fül és fejhallgatókat gyártanak.
2023. máj. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Roland7 válasza:
De ugy értettem hogy leesik a fejed hogy nagyon jo hangja van uristenem🤣🤣🤣
2023. máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Fejhallgatóval csak rossz tapasztalatom van, azért nem akarok. Bár lehet csak szerencsétlen voltam, egy 20ezer ft-os jbl-t vettem, aminek olyan hangzása van, mint egy 1500ft-os fülhallgatónak szinte pontosan ugyanaz.:D

Valahogy a fülhallgatót jobban szeretem.

2023. máj. 1. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!