Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Media markt-ban lehet ezzel...

Media markt-ban lehet ezzel kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Vásároltam 1napja egy ps5-ös játékot

Amit mikor kibontottam a csomagolásból csak akkor vettem észre,hogy Ps5-ös (igen figyelmetlen voltam és az üzletben kapkodtam)

Az lenne a kérdésem,hogy minden megvan még a blokk is hozzá(bàr nemtudom hogy ez szàmit e hogy ajàndékkàrtyàn volt 7.000ft om ès 5.000-ret pótoltam kézpénzben a játékért),ha vissza viszem az üzletbe akkor visszakapom érte a pénzem vagy valamit tudok tenni?



2023. máj. 4. 20:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt,hogy eredetileg ps4-re szerettem volna játékot venni
2023. máj. 4. 20:20
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tőlük kérdezd, de ha kibontottad, esélyes, hogy nem cserélik. Az ÁSZF-ből részlet:

,,16.2. Fizikai szoftver vásárlása esetén a fogyasztó nem gyakorolhatja a 45/2014. (II. 26.) Kormányrendelet 20. §-ában meghatározott elállási jogát (lásd 29.§ (1) bekezdés i) pont), ha az átadást követően a fogyasztó a csomagolást felbontotta.''

2023. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nwm sok esélye add el neten
2023. máj. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2023. máj. 5. 10:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!