Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jelenleg tényleg a Playstation...

Jelenleg tényleg a Playstation 5 a legjobb játékkonzol?

Figyelt kérdés
Most van egy régi Xboxom, egy One S és gondolom hogy idén már lecserélnem mert már nem sokáig van támogatva max 1-2 év talán. Mindenhol a PS5-öt látom, hogy mindenki olyat vesz és az Xboxot szinte nem is látom máshol. Néztem videót a Playstation-ös játékokról és nagyon minőséginek tűnnek. Tényleg jobb lett a PS5 mint az Xbox Series X hogy ennyire veszik?

2023. máj. 21. 20:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Meg még néztem ezeket a kézi konzolokat, de nagyon rosszul vannak optimizálva rá a játékok. Ugye a van az Asus kezikonzol, a SteamDeck meg a Nintendo
2023. máj. 21. 20:18
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem a PS mindig is jobb volt mint az Xbox, nekem az exkluzív játékai is mindig sokkal jobban bejöttek. De ez csak privát vélemény, nem azt mondom ezzel, hogy az Xbox nem jó konzol.


Nekem PS4 van már elég régóta, majd egyszer váltok Ps5-re, egyelőre még nem érzem szükségét.

2023. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Persze, csak mostmár a játékok is később jelennek meg a régi generációra sajnos, a PS4 újonnan még csak kicsivel olcsóbb mint a PS5
2023. máj. 21. 20:26
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

3


Csakhogy a Ps5-nek addig sok értelme nincs, míg nem veszel mellé 4K-s Tv-t. Anélkül ugyanazt a szintet fogja hozni látványvilágban mint egy Ps4.

2023. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Van 4K-s TV csak az a baj, hogy 60 hz-es :/
2023. máj. 21. 20:59
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

Maga a konzol nem jobb, a játékok felhozatala eltérő (/ jobb).

Jó PC mellé nem éri meg XBOX-ot venni, mert minden (exkluzív) játék elérhető Windowson.

H viszont a konzol a fő platform, akkor utána kell nézni, hogy a Microsoft vagy a Sony exkluzívok fognak meg jobban. Nekem például sose volt PlayStation konzolom, mert a PS exkluzívok műfaja nem fogott meg soha, bármennyire is jó játékok.

2023. máj. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Csak laptop van, ami gyenge is, egy asztali PC nem jöhet szóba, mert szoktam a laptopot is mindenhová vinni és kényelmesebb is
2023. máj. 21. 23:06
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
ez ízlés kérdése. nekem van úgy 200 ps játékom, tehát maradok a ps vonalon. ha meg tetszik vmelyik ms cucc, akkor ott az xcloud
2023. máj. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
#4 szimplán nem igaz. ott a Rift Apart pl. RT-vel fantasztikusan néz ki, még fullhd-n is nextgen élmény
2023. máj. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem igen
2023. máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!