Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A legjobb külső vinyó(hdd)érde...

A legjobb külső vinyó(hdd)érdekelne ami mem mondja be az unalmast a tv-től, melyik lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés
Már 2vel is úgy jártam hogy le szedtem egy csomó filmet-sorozatot (2tb) és állítólag a tv től( mert nem szabályosan választja le a készüléket)egy idő után eltűnik minden vagy csak pár dolog marad,de olyan is volt h ott volt csak nem tudtam meg myitni

2023. jún. 6. 22:30
 1/8 menta34 ***** válasza:

Ha van pénz akkor: NAS - hálózat - dedikált mediaplayer/KODI - tv :)


Ez a tv-re dugott winyó csak baszakodás.

2023. jún. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aki ingyen tölt le 2TB-nyi ilyen tartalmat, meg is érdemli. Mellesleg nem hiszem, hogy a HDD-n múlna. Az enyém több éves, eleve használtan vettem, ráadásul belső.
2023. jún. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj h nem ingyen van a letöltés fizetni kell érte egyáltalán mi van ingyen a mai világban?
2023. jún. 7. 07:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebből a pénzből szerinted a tartalomkészítők látnak valamit?
2023. jún. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Biztos nem pusziért dolgoznak
2023. jún. 7. 09:22
 6/8 anonim ***** válasza:

WD My Passport, és WD Elementseim vannak. Meg vagyok elégedve. Volt 2 Toshibám is, azok kipurcantak nagyon hamar. De lehet csak én voltam a szerencsétlen, mert itt a gyakorin többször előfordul ez a külső merevlemez választós kérdés és mások meg nagyon szokták dicséni a Toshibákat.

[link]

2023. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4 Az országunkban eleve feltételezik, hogy te a vásárolt adathortózóra valami illegálisan letöltött dolgot fogsz tárolni, ezért mindenre, még a fényképezőgépedbe vett memóriakártyára is jogdíjat fizettetnek veled. Így speciel engem nem érdekelnek a tartalomkészítőt,menjenek kérjék ki a részüket az Artisjus-tól.

Ami meg a kérdést illeti, én is a NAS-t javaslom hálózati kábellel, mert nagyon sokszor olvastam itt, hogy az USB-vel rádugott winyóról akadnak a filmek mivel kicsi az adatáviteli sebesség. Nálam NAS-ról ilyen gond nincs.

2023. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Ennek pont semmi köze az Artisjushoz. Ha nem veszel külső adathordozót, nem fizetsz nekik egy fillért sem. De még ha úgy is lenne, és még ha pár fillért át is utalnának egyenként a filmeseknek, az a tényleges (reális) ár töredékének a töredéke lenne. De ha nem értünk egyet, kár erről vitázni. A téma kapcsán pedig az USB sebessége még 4K videóhoz is bőven elég elvileg.
2023. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!