Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gyerek okosórát hol érdemes...

Gyerek okosórát hol érdemes várásolni?

Figyelt kérdés

Mindenképp olcsó, kicsit gagyibb kategórát szeretnék.

Anyukámnak lenne nem ért a "kütyökhöz" viszont sokszor elmegy telefon nélkül otthonról, elfelejti és az egész csalás aggódik miatta, hogy valahol rosszul lett mert szegény beteg.

Milliószor mondtuk neki hogy a telefont vigye hol eltudjuk érni de nem mindig sikerül. Ezért gondoltam órára amit talán magán hagyna illetve azon van olyan funkció amit látjuk merre van.

Nem szeretnék drágát nem tudom mennyire sikerül neki kezelni, igazából ha a hívást feltudja venni az tökéletes illetve nem szeretném hogy ellopják tőle mert elég jóhiszemű.


2023. jún. 8. 17:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

ja és nyomógombot telefonja van

Az órához akkor kellene telefon is hogy feltudja venni?

2023. jún. 8. 17:54
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Tele van a google vele: [link]
2023. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az amihez nem kell sim kártya az nem fogja tudni megmutatni merre jár.

Mindenképpen kell sim kártya még a legolcsóbb gyerek okos órákba is, hogy nyomon lehessen követni.

2023. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2 te olyan okos vagy , nem véletlen vagy 0%-os

Azt kérdeztem melyik jó, melyik vált be

Épp ez az, hogy tele van vele a google, nem haszáltam még ilyet és érdekelne hogy mik a tapasztalatok vagy rendeljem meg az összeset a google-ból? Fizeted????


#3 de akkor telefon (neki) nem kell elég az órába a sim kártya?

2023. jún. 8. 19:23
 5/11 anonim ***** válasza:

#3 de akkor telefon (neki) nem kell elég az órába a sim kártya?


Amennyiben nem telefonál sokat akkor elég az óra, viszont mindenképpen olyan kártyát tervezzetek bele amin van internet elérés mert sok funkcióhoz az kell.

Írtad, hogy nem igazán érti ezeket a kütyüket ezért mindenképpen olyat nézzetek ami gyerekeknek van tervezve az egyszerűen kezelhető.

2023. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez az okosóra divathullám már lecsengett, nem?
2023. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hidd el sokan nem divatból vesznek okos órát, ahogy pl a kérdező sem divatozni szeretne vele, sok hasznos dologra lehet használni hidd el.

Amúgy meg mindenkinek szíve joga mire költi a pénzét.

2023. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehagytam az előző válaszomból a lényeget, ne költsetek sokat az eljén próbáljátok ki pl ezt,

[link]


ha beválik akár maradhat de látni fogjátok hogy esetleg érdemes vagy sem egy drágábbat beszerezni, de szerintem a célnak pl ez is megfelelne neki.

2023. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#6 Igen gyerek óra a terv, amit megtud jegyezni hogyan tudja felvenni
2023. jún. 8. 22:29
 10/11 A kérdező kommentje:

#7 Te is lecsengtél úgy érzem, milyen divatról beszélsz ?!

Leírtam, hogy nem volt még ilyen óránk, ha divatból venném már lenne / lett volna

Te sem tudsz értelmezni úgy látom.

2023. jún. 8. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!