Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Keverőpulthoz hasonló "hangsze...

Keverőpulthoz hasonló "hangszert" keresnék?

Figyelt kérdés

Üdv. Egy "hangszer"-nek a nevét keresném, kb, mint a keverőpult, de nem diszko-zenéhez kell :)

olyasmi, mint a \\\\\\\'turntable\\\\\\\', csak a magyar nevét nem tudom :D


2009. jan. 7. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Húha. A keverőpult nem hangszer, hanem (nagyon durva leegyszerűsítéssel) hangjeleket összegző eszköz. Nem csak diszkózenét lehet keverőbe beküdeni, hanem bármilyen hangjelet. A turntable magyarul lemezjátszó, ez sem kimondottan hangszer. Elektronikus hangszereken szoktak lenni olyan kezelőszervek, amik a hangszer egy részét keverőpulthoz hasonlóvá teszik, ezek legtöbbször a hangszer által keltett különféle hangok keverésére, hangszínezésére szolgálnak, tehát mégiscsak valamilyen módon keverőpultok. Lényeg a lényeg, próbáld meg pontosabban megfogalmazni a kérdést és akkor hátha tudunk segíteni.
2009. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én tudok egyet,de nem tudom helyesen leírni "pajó lejátszó" valami ilyesmi neve van annak az izének,aminek a tetején van egy fekete "korong" és az lassítani tudja vagy szk(r)eccselni tudsz vele. Nem erre gondolsz???
2009. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Lehet ez a lemezlejátszó is amire gondolsz,de azt is lehet diszkó zenéhez használni...
2009. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Van olyan is hogy Drum Pad, a Linkin Park Mike-ja hsználja a Numb című számban


[link]

[link]

ha erre gondoltál

2009. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, most már okosabb lettem :) (nem ironikusan, hanem tényleg)
2009. jan. 9. 22:54
 6/6 anonim ***** válasza:
"Pajó" = Pioneer ;)
2009. jan. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!