Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb virusírto?...

Melyik a legjobb virusírto? Ami minden virusal elbán.

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
6 éve használok avast antivirust és egy darab vírusom nem volt azóta, pedig én aztán mindenféle oldalt nézegetek és letöltök dolgokat. ráadásul magyar, ingyenes, könnyen kezelhető.
2010. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
NOD32 sem olyan rossz.
2010. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek: lehet, hogy csak nem tudsz a vírusokról, vagy egyéb kártevőkről, mert nem tudja érzékelni... Mindenesetre én is a NOD32-t javasolnám.
2010. nov. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A NOD32 aránylag jó...persze minden vírusirtónak más-más eredményei vannak, nincs két egyforma. Az egyik ezt találja meg, a másik azt...


Viszont SOHA DE SOHA ne legyen 1-nél több vírusirtó a gépeden.

2010. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit az ilyen kérdésekbe utálom: "legjobb vírusirtó".SOHA és SOHA nem lesz olyan, hogy LEGJOBB vírusirtó!Jelenleg a VIPRE Premium AntiVirus, NOD32 illetve avast! és MicroSoft Security Essentials a legjobb.Bár én a VIPRE-t ajánlom, főleg ha megveszed, akkor az életreszóló kiadást, amelyet soha nem kell újra és újra megvenned. www.sunbelt.hu
2010. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért azt sem árt megjegyezni, hogy a vírusokat is meg kell írnia valakinek és arról a "vírusírtók" csak akkor szereznek tudomást, amikor már megfertőzött néhány (száz, ezer, stb.) gépet és csak ezután tudják majd hatástalanítani. Tehát olyan vírusírtó, amit te keresel, "Ami minden virusal elbán." nem létezik és nem is fog létezni (sajnos).
2010. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha nem is mindennel, de a legtöbb vírussal a NOD32 vagy az Avast elbánik. Szerintem ezek a legjobbak
2010. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A heurisztikus keresés mit jelent?
2010. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nemrég töröltem le a Panda Global Protection 2010-et. Haver vett 3licenszeset, adott egyet, de a böngészőt olyannyira visszafogta, hogy alig ment a net mellette. DE! Előtte Avast volt(most is az van, visszatettem) és több trójait is talált utána. Amugy nagyon jó, mert minden féle védelem van benne, de lassít. Az Avasttal nem volt még gondom, elég az, amugy sem járok mindenféle ratyi weboldalra.
2010. nov. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!