Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mely Mp4 márkák jöhetnek...

Mely Mp4 márkák jöhetnek szóba, amelyek megbízhatók, és nincs velük különösebb gond. Vagy adjatok tippet az ORION esetében, hogy mit nem csinálok jól? Myaudio mp4 lejátszóm egy 60 tonnás prés alatt végezte dühömben. :- ( ( ( ( (

Figyelt kérdés
Már két mp4-el jártam pórul. Mind a kettő ( Myaudio, Orion ) az első használatnál sem nyújtotta azokat az elvárásokat, melyeket szerettem volna. Myaudio: Nagyon szép képe volt viszont filmet felkonvertálni rá abszolút lehetetlen volt. A kapott szoftver nem működött, majd az akksija helyes töltés mellett sem bírt fél óránál tovább. Orion: Konvertálás szintén lehetetlen volt, kijelzője az árával egyező volt, tehát nagyon egyszerű.1 Gb tárhelye révén, mindössze 120 Mb -nál többet nem volt hajlandó befogadni. Állandóan azt írta ki, hogy szüntessem meg az írásvédettséget. Ez megtörtént, de továbbra sem engedelmeskedett.
2009. jan. 14. 17:41
 1/10 yuda ***** válasza:

Nem tudom hol vásárolsz,de elmondom az én példámat,hátha ihletet kapsz: :)


-nem a márkákra utazom,mert már jártam pórul nagy márkákkal is,aztán vihettem folyamatosan garanciás javításokra---hanem azt csinálom,hogy bemegyek egy áruház vevőpultjához és megkérdezem,melyikre érkeznek panaszok,hozzák vissza a vevők-melyiket nem és eszerint választok, mert furcsa szériák szoktak kijönni márkától függetlenül és a vevőszolgálatos naprakész ebben.

2009. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi, de tudod, attól függ, mennyire közlékenyek a vevővel.

Eladót felesleges kérdeznem, mert az a szarra is azt mondja, hogy jó.

Egyébként az egyiket a MediaMarkt-ba, a másikat az Euronics-be vettem.

2009. jan. 14. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem Thomsonom van 3(!) éve. tudom, hogy hihetetlen, de a flancos apple ipodok hangzása is elbújhat mögötte.
2009. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Apple iPodom van. Kiváló. Semmi panasz, szeretem.
2009. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
92%
Nekem samsungom van.naggyon jó a hangzása,könnyű kezelni,szóval tökéletes.
2009. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
nekem philips-hem van.és nekem nagyon bejött.könnyü kezelni és a videokat is lehet rá másolni és nézni.igaz kicsi a kijelzöje de én nagyon szeretem.az aksija aktiv video nézéssel is simán birja 12orát.
2009. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha videót is akarsz nézni, akkor felejtsed ezeket az amr, 3gp-s cuccokat, mert előbb-utóbb befalcolsz tőlük. Keress olyat, ami alapból lejátsza az avit, mpeget legalább. Az ipodok tudják ezt, ezek általában elég jók (bár én meg egy ipod nanoval szívtam meg, de a legtöbben szeretik), én pedig egy Creative Zen Vision: M 30-at használok, és eléggé meg vagyok vele elégedve több, mint egy éve. Szinte mindent lejátszik rinya nélkül, qvga lcd, bő 1 évesen kb. 8 óra akksi.

Persze sem az ipod, sem az említett zen nem tartozik az orion árkategóriába. De a jó dolgokra szánni kell, ha biztosra akarsz menni.

2009. jan. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Megnéztem a Creative Zen Vision: M 30-at.

Hát mit mondjak?

Nagyon tetszetős, még így képről is, szívesen kipróbálnám.

Legközelebb, ha műszaki áruházban járok, érdeklődöm utána.

2009. jan. 15. 16:54
 9/10 anonim válasza:
Nekem sony-m van és könnyű kezelni filmet nézek rajta meg zenét halgatok szal tud egy csomó mindent. már 2 éve meg van!
2009. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Descence válasza:
Ha még senki sem mondta, akkor majd én.: Alcor Skin.
2010. szept. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!