Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés
Mészáros Mónika nevű felhasználó kérdése:

Pesten hol találok olcsón laptopot? Játékra és max. Netezésre kellene, kb.60-ig. Használt lehet csak ha lehet boltból venném és nem magánszemélytől. Ugyanis nemrég költöztem Pestre így nem sok mindent ismerek mi hol van.

egyszerű gép, játékra és netezésre

2011. jan. 6. 21:29  Privát üzenet  

A válaszok

Milyen játékra?

Mert az újakat még egy használt 60 ezres asztali gép sem vinné el, nemhogy egy laptop.

Bár ha régi játékokkal akarsz játszani akkor sem tudok segíteni.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2011. jan. 6. 21:38 Privát üzenet

Játékra abszolút felejtős, netezésre talán, habár kissé szűkös...

Nézelődj pl vaterán, hírdetnek ott is boltok, kereskedők.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2011. jan. 6. 21:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nemrég költöztem a páromhoz a 11. kerületbe, és még nincs itt nőgyógyászom. A régi dokim nem vállal szülést és szeretnénk kisbabát. Tudtok ajánlani egy megbízható jó orvost,...
Akarok venni egy új androidos telefont és magánszemélytől veszem. Van-e olyan alkalmazás vagy készülék vagy internetes oldal vagy mittom én amivel megállapítható hogy mikor lett...
Párom megvert megalázott besokalltam! Haza költöztem eleinte könyörgött h menjek vissza! Mit tegyek?
Ausztriában vettem egy Iphone 4 készüléket előfizetéssel használtam is, most, hogy haza költöztem haza hoztam magammal a SIM kártya nélkül, a mai nap folyamán vettem egy Domino...
ZTE Blade-t veszek magánszemélytől! Megkérdeztem, hogy letiltástól nem kell-e félni, dominós-e, és ezt válaszolta: elöfizu, nem hitlere, kifizettem teljes összegben igy kilöve...
Hogyan/honnan szerezhetnék be REGAL - AIRCON RG-9 NK típusú Split klímához leírást? Nemrég költöztem egy helyre, és itt ilyen van, de nem sokmindent tudok róla a bekapcsoláson...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!