Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Call Of Duty:Black Ops történe...

R.Botond kérdése:

Call Of Duty:Black Ops története mi? Mik a számok a fejünkbe? Mi van Reznovval pontosan?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 18:34
 1/5 anonim válasza:
100%
Huh..hát megpróbálom leírni. Szóval ha jól vettem ki akkor a lényeg az, hogy amikor Mason Vorkutába kerül akkor az a 3 csávó kísérletezett rajta ás átmosták az agyát, hogy ölje meg Kennedy-t amikor elkezdik lejátszani az adást (broadcast). De erre rájött Reznov-is (akinek a barátját aka. COD5 főszereplőt) megölte a 3 csávó újramossa Mason agyát, azzal hogy ölje meg a 3 csávót..ez a két agymosás keveredik és ebbe bolondul bele Mason...szóval amikor látja Reznov-ot akkor csak az agymosás miatt van(és igazából ő maga beszél Reznov-ul amikor haluciná...szóval Mason skizofrén). De aztán erre rájön és kitisztul a feje...vagy mégsem??? :D:D:D
2011. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most elöször kaptam egy első normális választ ezen az oldalon! (nagyon kösz) Ha a kalovduti ilyen elismert játék akkor ne csináljanak ilyen bonyulult történetet,mert aki például nem tud 100 száz százalékosan angolul annak anyi(elhiszem hogy az amcsiknak meg az angoloknak nagyon jó a történet de szerintem emiadt külföldieknek nem való.
2011. febr. 24. 13:26
 3/5 A kérdező kommentje:
de egy paraszt vagyok most veszem észre hogy a call of duty-it így irtam kallofduti
2011. febr. 24. 13:27
 4/5 anonim válasza:

nah ez hosszú lesz de a kedvedért leírom az az első küldetés mint az összes többi az utolsó kettőn kívül visszaemlékezés

kubában mentek megölitek castro dublőrjét de mivel a teherautók blokkolják az utat ki ugrasz de így elkapnak elvisznek az egyik orosz gulágra vorkutában agymosnak hogy megöld kennedyt de reznov meg a nagy ellensége a 3 csávónak mivel mint a 8. küldiben is van elárulják őket és megölik petrenkót(cod 5 főszereplő) és ezért reznov is agymos hogy öld meg a három csávót de a két agymosás egybe folyik és gyakorlatilag megőrülsz a "numbers" egy adás ami

arra késztet hogy megöld kennedyt de nem teszed és ezután csak megy a történet és amikor végig látod reznovot igázából csak az agymosás miatt látod nincs ott (bizonyíték:a cod 5 ben leszakad az ujja végig 4 ujja van a bal kezén a BO-ban is vorkutában utána viszont már megvan minden ujja) eztán sorra megölsz mindenkit kravchenko steiner dragovich és kiesel az agymosás irányítása alól kb. ennyi röviden a történet de ha hosszabban le akarnán írni bírnák még pár oldalt írni nem kell írni ho kocka vok tudom

2012. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A hideháború kellésközepén vagytok konkrétan a kubai rakétaválság idején. Usa megbizza a CIA-t hogy likvidálják Kuba elnökét Fidel Castrot. Ezt megteszi a CIA de valójában Castro hasonmását ölitek meg. Eközben téged Aley Masont elkapnak Fidel Castro és még 2 orosz haverja akik magasrangú katonai vezetõk kommunista ezredesek. Elvisznek szovjetunióba hogy agymosást végezzenek rajtad hogy az usa elnök közelébe férkõzz és megöld Kennedyt. Az agyadba numerikus kódot táplálnak amivel ha értesítenek vagy aktiválnak akkor megölöd Kennedyt és még sok agymosott társad akcióba lép. Az egészet egy hajórol egy numerikus vizalatti bázisról iranyítják. Az agymosás nem sikerūl( valójában sikerūl mert az end scene ben ott Mason a tömegben mikor Kennedyt lelõtték) szóval nemtudnak megtörni ezért munkatáborba visznek. Ott összebarátkozol egy volt 2világháborús hõssel Reznovval aki történetesen esküdt ellensége azoknak akiket aTe és a CIA likvidálni akar. Reznov és Kravchenko illetve Steiner meg Dragovic szövetkeztek egy németek által gyártott tömegousztitó fegyver hadrenbe állítása miatt amit usa ellen akarnak bevetni. De Dragovich meg akarta ölni Reznovot és katonáit miután megszereute a vegyifegyvert hogy nem legyen erre tanu. Ezért Reznov jóformán ujramosta Mason agyát a munkatáborban hogy Dragovich Steiner Kravchenkot meg kell ölnöd. Miután kiszabadulsz Vorkutábol ujra kapsz küldetéseket amiben Reznov is részt vesz legalábbis csak te látod így mivel Mason Skizofrén lett a másik éne Reznov lett, mikor Mason megöli Steinert a náci tudóst azt kiabálja hogy én vagyok Viktor Reznov és bosszút állok rajtad. Tehát totál megzakkant. Téged pedig ekkor kapnak el a társaid mivel megtudták hogy agymostak és tudnak a numerikus állomásról és a nova6 bevetésérõl. Viszont beléd van táplálva numerikusan minden adat, de mivel Steinert megölted aki eltudta volna mondani hogy mikor indul a tamadás és honnan ezért teged kezdenek el kínozni és vallatni hogy kiszedjék belõled az információt. A legvégén ez eszedbe jut hogy egy hajórol sugározzák szét a jelet az alvó ügynököknek és éppen az aktiválás elõtt megtaláljátok a numerikus állomást ahol semlegesítitek a Nova6 al szerelt robbanó fejeket. A sztori menetében persze találkozol még Kravchenkoval és Dragovichal akiket nagy nehézségek árán de megöltök.
2018. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!