Mi a MineCraftos Herobrine története?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 21:04
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
100%
Hat röviden annyi hogy van egy karakter, aki építget, meg furcsa dolgokat csinál, ha utánaolvasol egy-két helyen, érdekes dolgokat találhatsz.
2011. ápr. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
67%

itt egy részletes poszt róla, magyarul:


[link]

2011. jún. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
45%
én ponosan igy mondanám:Notch készitette a minecraftot de közben meghalt az unoka testvére aki herobrine volt.és a tiszteletére berakta.szóval herobrine létezett de nem tudom miért van hogy neked jön meg azt mondja:Csak az isten segithet rajtad!
2011. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 gyilokmen válasza:
40%

haha elólvastam a cikket csávónak igaza van h nincs benne a jar mappába a skin persze h nincs mert na mindegy ki térek a lényegre éntalálkosztam ezzel a bizonyos herobrine all és igaz a mese én halálra rémültem tőle bekapcsoltam a földallat azt a diagrammos szart és a fal möggött volt egy szám meg betük aszt hittem spwaner de nem az volt

hanem herobrine

2011. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 gyilokmen válasza:
37%
ja és tudom mit láttam nem kell meghazuttolni mert nincs róla kép
2011. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
100%
Azt az unokatestveres dolgot már hallotam,és lehet hogy az.De eddig csak modba láttam,ha meg nagyon parázol,kapcsod ki a szörnyeket.
2011. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
0%
ember..én nemértem.valaki aztmondja van valaki hogy nincs.de én félek...ha szerókba kikapcsolom monstert akkor ugye nem jön elő???
2011. aug. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
100%
NINCS Herobrine. Csak moddal. Ha ránézel gyilokmen válaszára, láthatod, hogy csak szivatni akar (vagy csak nagyon buta), és az agya helyett egy kavics van. Viszont most lesz egy új mob, enderman a neve (YouTube-on rá tudsz keresni), és szerintem ez lesz a legfélelmetesebb szörny. Herobrine nem volt, és csak talán lesz, ha meg lesz is, Notch be fogja jelenteni.
2011. aug. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
55%
ember....játékba írd be ezt névhez:Herobrine és olyan kinézeted lesz....MOD NÉLKÜL!!!!!!
2011. aug. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
77%
Előzőnek: kivéve, hogyha van eszed és megveszed a játékot...egyesek nem tudnak fizetni pár ezer forintot egy ilyen játéktért.
2011. aug. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!