Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fényképezőgépet Max.250...

Milyen fényképezőgépet Max.25000Ft-ért?

Figyelt kérdés

Egy strapabíró, női táskába hordható kicsi gépre lenne szükségem, ami az árhoz képest jó minőségű képet készít.


Köszi


2011. ápr. 10. 07:04
 1/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha főleg csak fényképezel:

[link]


Esetleg ez, ha a videó is fontos:

[link]

2011. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy Panasonic DMC-F3-at ajánlanék, vékony mert lítiumos akksija van (nem ceruzaelem formátumú, hanem olyan mint a mobiloké) 4X-es optikai zoom (arra érdemes figyelni vásárlásnál, hogy az minél nagyobb legyen, többet számít, mint, hogy hány megapixeles) [link]
2011. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a Nikon nagyon tetszik, köszi, lehet, hogy az lesz a nyerő, ahogy az AV-Planet oldalán mindhármat összahasonlítottam.


Én attól félek, ha saját akkuja van, hogy ha elromlik, akkor drágább lesz egy új akku, mint egy új gép.


Még ez nagyon tetszik, de ez már drága, és csak 2 év míg a nikon-ra 3 év:

[link]


Vélemény?


Még nagyon szemezek ezzel, de ez már egy picit drága.


úgyhogy eddig a Nikon a No1.


köszi

2011. ápr. 11. 15:27
 4/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Amit te linkeltél, az sem rossz, mert a Canon jó cuccokat készít a fényképezőknél(csak egyébként drágán, mint ahogy mutatja az eredeti ára, de így akciósan nem rossz). Ahogy néztem, a gépbe nem drága az akku (4000 ért találtam), ha esetleg pótolni kellene, vagy másik is kell. Elemesnél (illetve ceruza akksi) az a jó, hogy könnyebb betenni egy csomag elemet, ha véletlenül rosszkor fogyna ki, nem kell rögtön még egy tartalék akksit szerválni.

A megapixel szinte semmit nem számít ezen a szinten (10 vagy 12), csak akkor lenne látható különbség, ha poszterméretben nyomtatna az ember. Sokkal fontosabb az optikai zoom (ezért ajánlottam egyiknek a Nikont, mert 5x zoom, ez sokkal hálásabb, mint a 3 vagy 4-szeres.

Egyébként ezek alsó kategóriás, ultrakompakt kis gépek, hatalmas különbségek nem nagyon vannak (kivéve a noname márkákat), nem szabad azt várni mint egy 70-80 ezrestől és akkor öröm van és boldogság:)

Vagyis bármelyiket választod ezek közül, nagyon rosszul nem dönthetsz.

2011. ápr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!