Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox, Nem értem a hirdetést....

Grófházy kérdése:

Xbox, Nem értem a hirdetést. Ez most akkor rossz gép? Valaki magyarázza meg.

Figyelt kérdés
Eladó egy xbox 360 HŰTÉSMÓD, FLASH, DASBOARD(legújabb)!!! 3 ledes, mivel vettem egy Ps3-at így nem foglalkozom vele, és ALKATRÉSZKÉNT árulom!!!!A javítás szerintem max. 10 000Ft!Minden tartozékot adok hozzá: HD/AV composit kábel, táp, egy bontatlan memóriakártya, és egy eredeti microsoft vezetékes joy!A legjobb SAMSUNG DRIVE van benne!!!! Csak egy sima 3ledes xbox 15 000Ft-ról indul, joy, táp, kábel, memóriakártya nélkül!!!
2009. márc. 1. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem.

Most akkor eladja darabokban, vagy egybe? De akkor mit kell javítani?

Szerintem kérdezz rá annál, aki árulja, vagy hagyd.

2009. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,megnyugodtam,hogy nem vagyok értetlen.Többször átolvastam,de semmi értelmét nem találtam
2009. márc. 2. 14:34
 3/5 anonim válasza:
3 led = túlmelegedett a processzor (besült)! Javítani kell!
2009. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm uccsó az érthető magyarázatot.
2009. márc. 17. 14:35
 5/5 anonim válasza:
3 ledeset ne vegyél mert ha már 1x volt akkor később nagyobb a valószínűség hogy többször is lesz
2010. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!