Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » ELTE Kollégiumai közül melyik...

ELTE Kollégiumai közül melyik a legbarátságosabb tanulás és a környezet szempontjából egy TTK hallgatónak?

Figyelt kérdés

Kőrösi Csoma Sándor Kollégium

Nagytétényi úti Kollégium

Vezér úti Kollégium

Kerekes úti Kollégium

Nándorfejérvári úti Kollégium


Ezekbe a kollégiumokba kerülhetnek be a TTK-sok elvileg. A bulizás nem annyira fontos szempont :)


2011. máj. 30. 23:55
 1/7 anonim válasza:

KCSSK!

Én is innen írok. Ez egy jó hely.

2011. máj. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
KCSSK és Tétény inkább bulizós, mint tanulós. Nándorfejérvári útiba csak az kerülhet be, aki ismer vkit a bizottságból (ez a csúf valóság), a KUK jó hely, kiegyensúlyozott. Én Griffben is ismerek TTK-st, azt se zárd ki, az is jó hely és az van a legközelebb. A Vezér útit nem ismerem.
2011. máj. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Nagytétényi úti stb. (TTNY) jó hely, de nagyon messze van, és ha koccanás van reggel a bevezető úton, tuti elkésel. Kétszer beszívtam. Viszont ott van a Campona, és (egy éve még biztosan) van a kolinak úszóbérlete a szomszédos uszodába, amire fel lehet iratkozni. Én heti kétszer szoktam vele menni, plusz ott a focipálya meg a konditerem is.


De az tény, hogy a négy ágyas szobákban azért zajlik az élet, ami néha (főleg évközi készüléseknél) zavaró.


De bárhova mégy, füldugót vigyél. Az a legegyszerűbb...

2011. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A TTK Matematika szakán tanulnék tovább, ők általában hova kerülnek?
2011. máj. 31. 12:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik a "Griff" ?
2014. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Merre van a Vezér út?
2014. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem igazán barátságos -
2014. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!