Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SilverCrast KH2157 univerzális...

SilverCrast KH2157 univerzális távirányító TV kódot keresek Thomson tv-hez?

Figyelt kérdés

Nekem eltűnt a papírom hozzá :S

ne a google-t ajánlgassátok, köszi előre is


2011. júl. 7. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kösz, én nekem konkrétan 4 számra van szükségem, nem a google-ra, ugyan is ott nem találtam meg a kódot
2011. júl. 7. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első találatról letöltheted a kézikönyvet és keresel benne kódot.Nem nekem kell,én nem töltöm le.
2011. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már letöltöttem, de nem a KH2157 tipusú távirányítóhoz van a kézikönyv :S
2011. júl. 7. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Na jó,akkor a második,ez legalább is magyar:


[link]


Vagy nem is így néz ki?

2011. júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amit a 76-os linkelt azok csak használati útmutatók, kódok nincsenek benne.

Nekem KH 2159-es van, próbáld meg ennek a kódjait hátha működik ezekkel is:

1003

1006

1032

1060

1067

1172

1211

1216

1223

1229

2011. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem ajánlom a google-t, pedig ha jobban megnézted volna, rátaláltál volna erre az oldalra! Ha jól emlékszem, az első sor.


[link]


Ha a jobb oldalon a véleményeknél ahol kék színnel írja, hogy ....használati útmutatót rákattintasz, akkor előjön egy párbeszédpanel, ahol számok jelennek meg. Ezeket a számokat be kell írni a mellette lévő mezőbe, és akkor letölthető a készülék használati utasítása.

Nem csak a távirányítóé, sok-sok készülék. Kiválasztható, hogy szórakoztató elektronika, nyomtató, stb.

2012. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja elfelejtettem: a kódok nem biztos, hogy jók, biztosabb, megkerestetni a távirányítóval a jelet. A bekapcsolt készüléket ha ki tudod kapcsolni, akkor valószínűleg jó kódot talált, de elképzelhető, hogy bekapcsolni csak a számokkal lehet. Nekem egyébként KH2156-os van. Egyébként, ha a Lildl-ven vetted, segítenek használati útmutató ügyben.
2012. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!