Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen digitális fényképezők...

Milyen digitális fényképezők vannak, amik jól videóznak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Diáknapokraa és osztálykirándulásokra szeretnék jó minőségű videót készíteni, de sajnos videókamerára nem telik. Max 50ezret szánok rá. Valami olyan gép kéne ami nem pixelesedik gyors mozgáskor, nem annyira szemcsés a kép,hangot is vesz fel..és a felbontás se legyen akkora mint egy mobilnak a videórögzitője.. Ha valaki tud tippet adni írjon ( annyi fényképező van már ,hogy lehetetlenség választani)
2009. ápr. 1. 17:16
 1/6 A kérdező kommentje:

eddig a Samsung NV4 digitális fényképezőgép-et találtam .. ami videózik hanggal és jónak tűnik, ismeri valaki?

(Igazából nem szeretem a samsung márkát..)

2009. ápr. 1. 17:23
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd nekem mondjuk azt egy komoylabb gépem van, de tudnod kell, ezeket azért mégiscsak fényképezésre találták ki, a video-funkcio amolyan ott van, de nem az igazi kategória. Főleg nem egy 50 ezresnél ... az én 200 ezresem 6 féle felbontásban tud videozni, de mit mondjak, katasztrófa a minősége, mármint egy videokamerához képest. Szóval komolyabb dolgokra, minőségibb felvételekre sajna nem alkalmas, hát ha csak pár perc erejéig, emlék képpen kell, akkor oké persze, de ne várj csodát ...

Ellenben 80 körül már vbannak elfogadható kamerák ... ha inkább mnozgóképezel, akkor a helyedben abba fektetnék be, ég és föld a különbség.

2009. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fecc ***** válasza:
Én ajánlon neked a Panasonic Lumix Dmc-fz28-at,hd videót csinál.
2009. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fecc ***** válasza:
csak 75 000ft-be kerül:( 22:29-voltam
2009. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak a saját tapasztalatomat írhatom le. Canon Powershot S5 IS típusú gépem van, és - számomra - megdöbbentően jó filmeket készít 640x480-as felbontásban. Természetesen fényképezésre vásároltam, így nem is vártam el túl sokat tőle. Ehhez képest szépen csinálja.


Amiért mégsem használom ezt a funkciót, hogy átkozottul nagy fájlt generál, 1 GB-on 6-7 perc felvételt hajlandó rögzíteni. Egy 5 perces felvétel 300 képtől vesz el szabad helyet. Ezért nem túl praktikus.

2009. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50-ért van videokamera is, dv szalagos.
2009. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!