Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Wii-m (chippelt) dvd olvasój...

A Wii-m (chippelt) dvd olvasója elromlott. Kicseréltessem a DVD olvasót, vagy 10. 000-ért megcsináltassam, hogy HDDről menjenek a játékok?

Figyelt kérdés
Más konzolt nem akarok!Próbáltam az összeset és az irányítása miatt ez a kedvenc.
2011. aug. 11. 23:19
 1/3 anonim válasza:
válaszd azt ameik az olcsóbb,ha anyagilag nem állsz jól.deha veszel bele dvd olvasót ak egy idő után az is elfog romlani de ha van rá gari ak nem cink.én szívem szerint a hdds megoldást választanám
2011. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is inkább azon gondolkozok,mert most nézem,hogy egy 20-as ba kerül az új olvasófej.A HDD gondolom tartósabb is,csak van vagy 40 másolt DVD-m amikkel nem tudok mit csinálni :/
2011. aug. 12. 14:04
 3/3 anonim válasza:
uhh :(,értem,hát akkor amit jónak látsz :)
2011. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!