Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » T udtok ajánlani valami jó...

T udtok ajánlani valami jó kis mp3 lejátszót? Kinek milyen van?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem a samsung yp-u2 van

[link]

De nem 1G-ás, mint az oldalon, csak 512 mb-os, de teljesen meg vagyok vele elégedve.

2009. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a sonyk és a samsungok nagyon jók. A samsung elsősorban női márka, a sony inkább kicsit férfiasabb. De férfiak nők mindkettőt egyaránt szeretik. Nekem zajszűrős sonym van, nem olcsó 50 ezerért vettem, viszont kiszűr minden búgást, forgalom hangját, és a metrót teljesen. Úgy csinálja, hogy a fülesben van két mikrofon kívül, figyeli a zajokat és ellentétes frekiket gyárt. Így kioltja a környezetből érkező hullámokat. Nem vágom hirtelen a típusszámot, de ha rákeresel meg fogod találni. Még annyit hozzátennék, hogy ha egyszerűbb lejátszót akarsz, akkor ne akarj neki színes kijelzőt, mert egy idő után zavarni fog. Egy profi kijelzőben viszont nincsenek hibák, szeretni fogod, ilyen minden sony, én a samsungomét utáltam.
2009. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mymusic 5000-ért vettem 1 éve MediaMarktban.tök jól működik...
2009. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ja 2gb-s:)előző voltam
2009. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
iPod Shuffle - nekem nagyon jó, sokan leszólják, mert nincs kijelzője, de engem ez nem zavar. Jól működik, szépen szól.
2009. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
philips-nagyon klassz 2gb-os , igaz akus, de nagyon jol birja egy toltessel akar 3-4 hetig is megvan, pedig hallgatom jocskan
2009. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , vettem egy philips sa2625 öst, erre futotta, de elemes lepalább, nem ilyenre vágytad dehát ez volt, majd csak megbékélek vele :)
2009. ápr. 16. 15:52
 8/8 Hintalow ***** válasza:
100%

Nekem egy X-micro EVA 2gb-os lejátszóm van, szerintem már nem lehet kapni, annó 15.000Ft-ért vettem, mert elég noname (amúgy az x-micro hálozati eszközöket gyárt többnyire.)

Már elfogyasztótt jópár fülest, bébielemmel megy, én akksival használom.

Ami a legjobb benne 2006 elején vettem, és azóta nap 2-3 órát kb hallgatom. És azóta hiba nélkül megy. Na ezt kevés lejátszó csinálja utána.

Ha ilyet látsz valahol, akkor tudom ajánlani, mert én elégedett vagyok vele.

2009. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!