Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Új típúsú Suzuki swift-be...

Új típúsú Suzuki swift-be kaptam kölcsönbe egy mp3as autórádiót, de nem jó bele, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a csatlakozó a kocsiban más, mint amilyen a rádió bemenete, a rádión egy 2 téglalap alakú csokit kellene rádugni, és az mellett van egy biztosíték! A kocsiba pedig egy ilyen kék színü téglalap alakú sokkal sűrűbb portokból álló csatlakozó van. Lehet kapni vmi sima átalakítót, ha igen hol? egyéb megoldás?
2009. ápr. 16. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Az autóban lévő cstlakozó csak az eredeti rádióhoz jó, ha más tipust teszel bele akkor ki kell mérni a kábeleket, hogy melyik a tápfesz +/- a hangszórók szálai (azok is polaritás helyesen, hogy rendesen szóljanak ne ellenfázisban) meg melyik az antenna és az új rádiót ennek megfelelően bekötni a hozzá kapott csatlakozóval. Szerintem átalakítót nem kapsz hozzá mert ahány tipus annyiféle csatlakozó és bekötés.
2009. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia én a helyedben szétnéznék itt [link] 27 atótipushoz átalakitó valszeg suzukihoz van
2009. ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!