Bendzso99 kérdése:

Az lenne a kérésem, hogy mondjatok nekem olyan mmojátékokat ahol magyarok játszanak és ingyenes. Idáig kettőt ismerek. A metint meg a gates of andaront. Már mind a kettő unalmas. Már kerestem mindenhol de nem találtam. Mit tegyek ha minden mmo angol?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 10:17
 1/6 anonim válasza:
Tanulj meg angolul.
2011. aug. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha nem beszólásnak értelmezed tényleg komolyan veheted az első hsz-t.

Én mikor elkezdtem játszani egy mmorpg-vel már egy éve iskolában-gimnáziumba tanultam angolt szóval a nagyon alapok megvoltak de a játékon belül mivel angolul kellett beszélni sokat fejlődtem :D

Ráadásul az se lebecsülendő indok, hogy egyértelműen több angol játék van mint magyar, na most ha csak azért nem játszol egyik-másikkal mert angol akkor sokról maradsz le.

2011. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nos igen :D de az esetek 90%ban még általános suliban játszanak ilyenekkel... és éppen tanulok angolt
2011. aug. 24. 20:21
 4/6 anonim válasza:

Nos az érdekes észrevétel mert amikkel én játszottam ott mindenki vagy egyetemista volt vagy már rég dolgozott, szóval bőven 18-20éves kor fölött :)

Mellesleg angol f2p játékok közül szerintem a Runes of Magic a legjobb, noha angol de van sok magyar guild, egyedül annyi a szar benne mint minden f2p-ben (free to play - ingyenes mellesleg :D), hogy mivel a játékért nem kell fizetni, hogy játszd később próbálják behajtani majd olyanokkal, hogy ha kimaxoltál egy karit (ami sok idő ott), akkor ahhoz, hogy fejlődj és komoly felszerelésed legyen vagy sok türelem vagy $ kell.

2011. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most azt töltöttem le... az az egyetlen gáz hogy nem indul el... már egy jó ideje várok arra, hogy elinduljon de semmi... a felső cucc felmegy 100%-ra aztán az alsó 80 körül. előugrik egy fehér cucc az is elmegy 100%ra aztán az egész lemegy és egy ujabb fehér cucc ugrik fel. az hamar felmegy 100%ra és az egész ujra... és az alsó marad 80 körül...
2011. aug. 25. 10:07
 6/6 anonim válasza:

Én már egy éve nem játszom vele :D 2 évig lógtam rajta majd rájöttem, hogy inkább fizetek havi 2-3ezer forintot és játszom egy p2p-vel (pay to play- fizetős) és az kevésbé időigényes ráadásul nincs senkinek hatalmas előnye ha rákölt a játékra egy rakat pénzt :)

A hibával kapcsolatban nézelődj magyar oldalon nemtom írnak-e ilyesmiről ott de kéne.

2011. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!