Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik MP3 lejátszó beépített...

Létezik MP3 lejátszó beépített saját hangszóróval és USB bemenettel?

Figyelt kérdés
Bocs, ha nagyon láma a kérdés. Olyan készüléket keresek, ami a régi zsebrádiókat helyettesítené, de nem rádió, hanem beledugnám a pendriveomat és arról játszaná az mp3 zenéket. De nem fülhallgatóval szeretném használni, hanem leteszem az asztalra és szól. Van ilyen?
2011. szept. 27. 11:21
1 2
 1/20 LuckyestLooser válasza:
0%
hifi...
2011. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Van zsebrádió méretű hifi??? (Ha hallgattál volna...)
2011. szept. 27. 11:52
 3/20 Panda Péter ***** válasza:
23%

olyan amit te keresel szerintem nincs.

kicsit nagyobb méretben már van (mini hifi, illetve lehet néhány routerből hálózati médialejátszót csinálni, merevlemezzel de az kicsit más tészta).

2011. szept. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, hogy ebben a mai színes-szagos igénykeltő és igénykielégítő csodálatos fogyasztói kapitalista világban nincs olyan készülék, ami nem egy dokkoló, hanem bele van építve az mp3 lejátszó és a hangszóró is és nem nagyobb egy szappantartónál? Mert olyat láttam már, ami egy dokkolóegység saját kicsi hangszóróval, csak oda kell külön egy mp3 lejátszó is.
2011. szept. 27. 12:27
 5/20 anonim ***** válasza:

Samsung Yepp szériában van ilyen (YP-K5), de usb-t szerintem nem tud fogadni.

[link]

2011. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Panda Péter ***** válasza:
23%
igen, elképzelhető, mert ez egy rétegigény. én nem tudom elképzelni hogy nekem valaha ilyen eszközre legyen szükségem, és szerintem sokan vannak így vele.
2011. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
Létezik olyan mp3-mp4 lejátszó ami hangszórós és bővíthető microSD kártyával, nekem is olyan van, de olyat még nem halottam h pendrive-ot lehet rácsatlakoztatni.
2011. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Panda Péter ***** válasza:
0%
igen, mert igazából egy ilyen eszköznek nincs is semmi értelme.
2011. szept. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 LuckyestLooser válasza:
20%
ipod tuch...?
2011. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 LuckyestLooser válasza:
szigetelőszalagal mindenre rácsatlakoztathatod a pendriweodat...
2011. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!