Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mélyládán mi a + és –...

Mélyládán mi a + és – bemenet? Van egy autó mélyládám van rajta a hangkábel bemenet és van rajta még 3 bemenet.

Figyelt kérdés
Az egyik a remot szálnak azt tudom mire van és hogy honnan kötöm, az kapcsolja be a ledes világittást a ládában .De van a + és – a REM mellet azok mire vannak és honnan kössem be?? ehez kéne segítség .köszi
2011. szept. 29. 22:49
 1/8 anonim válasza:

nos a tányéron biztos fel van tűntetve, ha meg esetleg a mélyládád dobozán a csatlakozópár piros/fekete, akkor meg is van a megoldás: piros +, fekete -


Ha nem így van, akkor bontsd ki azt a dobozt, és a tányér kivezetésein rajta lesz (+,-)

2011. szept. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

nem olvastam jól el a kérdésed

felejtsd el amit írtam.

2011. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen jelölést alkalmaznak, ha a bekötések polaritása nem mindegy. Van ahol csak színnel jelölik meg a polaritást. Nálad a + jelre, az erősítő + kivezetését, és a - jelre a másik kivezetést kell kötni. Ha ezeket többhangszórós rendszer esetében elkötöd, akkor hülyén fog hangzani. Valamelyik dodoz késésben lesz, stb. Egy autórádió hangszóróinak rossz bekötése nagyon rossz hangzást tud okozni.
2011. szept. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia na mégegyszer lehet hogy én fogalmaztam meg rosszul.Ez egy plexis mélyláda és vannak benne ledek is1 30cm tányér van benne.Az addig világos hogy piros fekete jelölések mik azzal nincs is baj tudom hogy oda a hangszoro kábel megy van a rem bemenet azt is tudom.DE van külön még az a +- bemenet oda is valamilyen kábel megy na azt nem tudom hogy mik.
2011. szept. 29. 23:23
 5/8 A kérdező kommentje:

Itt van egy kép is hátha igy könyebb.

[link]

2011. szept. 29. 23:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Villany kell neki, a ledes panel se zsíros kenyérrel megy.

12V +

12V -

REMote

Audio +

Audio -


Ugyanaz a 12V kell neki mint a magnódnak.

2011. szept. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
alsó csatlakozók: ott a hangszórót kötöd be (könyörgöm ne hívd tányérnak) felsők csatalkozók: 12V + és - és a rem az a magnó kapcsolt +12V os csatija. (tehát a neon kapja fixen a tápot, de a rem szál kapcsolja be )(relével)
2011. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok köszönöm . A 12V azt leszedhetem a kondenzátor + lábáról ami az aksirol jön? a - meg majd rákötöm valahova a kasznira
2011. szept. 30. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!