Mennyi egy ilyen LCD TV valódi válaszideje?

Figyelt kérdés

Elfogadható LCD TV-k közt keresgéltem, a legtöbb 4-5ms válaszidővel bírnak. Viszont találtam közöttük olyat, ahová az volt írva, hogy válaszidő: 0,000001 ms. Ez valójában mennyi? Ennyi nem lehet, hiszen ha jól tudom 2ms az alsó határ.


Mégegy kérdés: Sok tévénél nincs megadva a válaszidő. Ebből következtethető, hogy több, mint 5 (azaz nem érdemes megvenni)? Vannak ma még 8ms-től lassabb válaszidővel rendelkező LCD/LED TV-?


2011. okt. 1. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Na ezt a logikát sem értem, 5ms az tudod mennyi ? 0,005 másodperc, szerinted van érzékelhető különbség 8 vagy 2ms között ?
2011. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, az adott TV válaszideje 0,001. Szóval akkor az 1 millisec, ha jól értem. Gondolkodom 2 modell között, hogy az LCD és LED panelen kívül vagy-e lényegbeli különbség, de ezek szerint nincs.


1. Samsung UE32D5000

2. Samsung LE32C630


Véleményed szerint ár/érték arányban is az első lenne a jobb választás?

2011. okt. 1. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, első jobban megéri.
2011. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!