Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Külső merevlemezt szeretnék...

Külső merevlemezt szeretnék vásárolni a Pixmania-ban, de előre kell utalni. Vásároltatok már ott? Megbízhatóak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 11:33
 1/8 csapacsupa ***** válasza:
Én utálom a Pixmania-t. Drága, szar, lassú, kusza felület. Egyszer rendeltem tőlük, aztán kiderült, hogy náluk volt a legdrágább (nyilván itt én voltam figyelmetlen, de tény, hogy nem jó vétel náluk vásárolni).
2011. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pedig néztem árgépen meg a többin a külső merevlemez náluk a legolcsóbb
2011. okt. 20. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes átnézni pár fórumot, mert sok rosszat írtak már róluk.

Pl ezt:

[link]

Viszont nálam van egy alapszabály: addig nem utalok előre, amíg egy bolt be nem bizonyította néhányszor, hogy megbízható(nem csak vásárláskor, esetleges garanciális ügyintézésnél is).

2011. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olcsók de a postaköltség iszonyú magas, így meg már nem is éri meg.
2011. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ja posta k magas ezért nem
2011. okt. 20. 12:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Máshol is anyázzák őket, nem csak az indexes fórumon. Mindig akad épp elég új balek, aki rábukik az áraikra.

Szemét csigazabálók, kell többet magyarázni?

Egyébként meg nem hiszem el, hogy nem találsz magyar üzletben lemezt.

2011. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már megrendeltem, az electrobox-ban
2011. okt. 21. 09:02
 8/8 anonim válasza:
Szerencséd, hogy nem a Pixmanianál rendeltél. Megbízhatatlanok, utolérhetetlenek, pofátlanok. A garancia érvényesíthetetlen, még az is, amit külön fizetsz. Visszaküldheted a rossz árut, rengeteg a postaköltség
2011. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!