Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért áll le a számítógépem...

Miért áll le a számítógépem játék közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a bajom, hogy mikor játszok játékokkal pl: MW3,Crysis,Black Ops stb., akkor egy idő után mindíg leáll a gépem. Ráteszem a kezem mindig a procira, és eléggé melegszik. Mit lehetne tenni ez ellen ? Esetleg processzor vagy videókártya csere/frissítés kéne ? Köszönöm előre is a segítséget !

Gépem adatai:

Acer Aspire 7540

Processzor: AMD Athlon II Dual-Core M300 2.0 GHz

Memória: 4GB

Videókártya: ATI Radeon HD 4570 512MB


2011. okt. 25. 18:10
 1/5 anonim válasza:

hűtés

portalaníts

am az MW 3 al nehezen játszhatsz mert még nem jelent meg

2011. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
MW2-t akartam írni, amúgy laptop szóval nem tudtam sokat belőle kiszívni porszívóval, utána is leállt többször (pedig van egy Cooler Master hűtőm alatta, és maxra fel van tekerve), de még a GTA San Andreasnál is, meg volt egy 3D-s hullámvasút szimulátorom annál is, szóval nem értem, minden esetre nagyon aggasztó tud lenni....:S
2011. okt. 25. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szedd szét, és úgy portalanítsd. Porszívóval nem lehet. A műanyag rácsnál belül konkrét vatta tud képződni a porból.
2011. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy Acer laptopnál a nevezett vatta eltávolítása 35 fokos procihőmérséklet-csökkenést hozott.
2011. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm !
2011. okt. 31. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!