Mi mindent kell tudni a laptop helyes használatáról?

Figyelt kérdés
Füzetét elolvastam , azonban kiváncsi lennék hogy ti bedugva hazsnáljátok mindig vagy csak aksisan? (kezdő vagyok)
2011. okt. 30. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
ha van áram a közelben lehetőleg arról használd, mert az akku feltöltési ciklusainak száma véges, 5-600 ciklus után gyakorlatilag felét sem bírja már
2011. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így igaz használd mindig bedugva. Másrészt a legfontosabb amit csak nagyon kevesen tudnak, soha ne használd ágyon a gépet főleg ha nem szilárd felületen van, mert akkor az alja amin a levegő megy be azt elzárod és ettől mennek tönkre a ventilátorok majd leéghet az egész úgy ahogy van. Így megy tönkre egy csomó gép hogy a levegő útját így elzárják és csodálkoznak hogy lesül a gépük. Szóval erre nagyon figyelj. Mindig szilárd helyre tedd a gépet, vagy ha utazol és az öledbe teszed akkor úgy csináld hogy a ventilátornál szabad legyen.
2011. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha fix helyen van a laptop, nem mozgatod, akkor inkább vedd is ki az aksit a helyéről, menjen csak hálózatról.


Akkor ne nagyon mozgasd ha be van kapcsolva (persze arrébb lehet rakni, de ne úgy, mint egy állat).

Ne nagyon tartsd ferdén, és ahol szellőzik ne legyen eltakarva, kb ennyi.


Ez meg egy kis bioszlecke: a monitor része kb szemmagasságba legyen, és inkább használd külön billentyűzettel+egérrel

2011. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon jó tippek , köszönöm. kérdésem lenne még hogy én ugy csinálom hogy: Az a kébel bedugva amikor töltöm is meg amikor felvan töltve de hazsnálom, szóval igym egy hálózatról? Az akksit nem veszem ki azt mondták azt hagyjam benne. ezt az 1 kábelt adták hozzá
2011. okt. 30. 16:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Így van, ha hálózatról használod, vedd ki az akksit, mert ha nincs szerencséd, hamar megadja magát. Én két évig használtam kizárólag hálózatról a laptopom, benn volt az akksi, mert hülye voltam és nem vettem ki. 2 éves korában használni akartam az addig soha nem használt, gyárilag 3-4 órát bíró akksimat. Háromnegyed óráig ment.
2011. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rendben köszii:)
2011. okt. 30. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Apám laptopja folyton hálózatról megy, aksi is benne, most ha nincs bedugva akkor kb 20 percet bír ki és le is merül, szóval szerintem inkább vedd ki az aksit.
2011. okt. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És a külső bill. azért is jó, mert bátran lehet csapkodni :)
2011. okt. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akksi kivéve:)
2011. okt. 31. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!