Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az tényleg igaz, ha kiflashele...

Jozso81 kérdése:

Az tényleg igaz, ha kiflashelem a ps3-at akkor megszűnik a neten keresztüli játék? és a gép élettartama is lecsökken? Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Gép élettartama csökken: nem, le is lőném aki ezt terjeszti, de azt sem értem miért hiszi el ezt bárki.


Nincs multis játék: igaz.

A flash csak 3.55-ös FW-n működik, PSN-re meg mindig csak a legfrissebb FW-vel lehet bejelentkezni.

2011. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor elviszem a gépem egy szervizbe,kirakok 8-10 rogyot,kichippelik,én itthol letöltöm a torrent oldalrol a legujabb ps3 játékot,ráküldöm egy pendrive-ra,utánna a ps-re vagy media serveren keresztül rárakom a gép vinyójára és ennyi?akkor végülis annyi a hátrány,jobb megszünik a store,és a netes játék?
2011. nov. 5. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, elviszed valahova, kiflashelik neked, otthon meg rámásolod a PS-re.

Pendrive-ra nehezen másolnál fel egy 45 gigás Uncharted 3-at, meg a régebbi játékok is 15-20 gigásak, de amúgy valahogy fel kell másolni a HDD-re.

Nem vagyok benne biztos, hogy tversity/ps3 media server-rel lehet-e ilyet, valószínűleg nem.

Külső HDD-vel 100% működik

2011. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja és igen, egyelőre annyi a hátrány, hogy nincs store és psn, de ugye a 3.55-ös fw-n kell maradnod amíg nem tudnak újabbat is meghackelni, tehát ha jön valami új funkció, mondjuk a 3.95 tud majd sajtot reszelni, akkor az neked kimarad az életedből.


De ilyen nagy változások ritkán vannak

2011. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!